Wybraliście! Plebiscyt DEBIUTY 2019 wygrała Iwona Janicka z zespołem.

Wybraliście! Plebiscyt DEBIUTY 2019 wygrała Iwona Janicka z zespołem.

27 maja, 2019 0 przez mateo

Znamy wyniki głosowania w plebiscycie DEBIUTY 2019. Wybraliście Iwonę Janicką z zespołem – pojawią się więc wśród finałowej czwórki zespołów podczas Koncertu Debiuty w ramach 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

Projekt Dla Bożej Chwały zrodził się w sercu liderki zespołu, Iwony Janickiej, jako upragniony owoc dziękczynienia za uzdrowienie z choroby gardła.

„W mojej głowie zaczęły pojawiać się melodie, które następnie przerodziły się w piosenki. Minęło kilka lat zanim odważyłam się je komukolwiek pokazać, ale pragnienie dziękczynienia za uzdrowienie wciąż nie dawało mi spokoju. W końcu zdecydowałam się na próbę napisać ogłoszenie w internecie, że poszukuję muzyków do projektu chrześcijańskiego, sama nie do końca dowierzając, że uda się w taki sposób skompletować zespół”.-wspomina Iwona

Udało się znacznie więcej! Owocem pracy zespołu, a także modlitwy wielu osób jest realizacja płyty Iwona Janicka „Dla Bożej Chwały”.

Mamy za sobą pierwsze koncerty i cieszymy się każdą nową okazją, która daje nam możliwość, aby podzielić się naszą muzyką z innymi ludźmi. Głoszenie Słowa Bożego i wyśpiewywanie Bogu Chwały to dla nas zaszczyt i ogromna radość, którą chcemy przekazywać dalej. Wierzymy, że Pan Bóg Sam nas powołał i chce się nami posługiwać wedle Swej woli. Wszystko – na większą chwałę Bożą i cześć Najświętszej Dziewicy Maryi. – mówią członkowie zespołu.

Głosowanie SMS było możliwe dzięki wsparciu RDN Małopolska. Dziękujemy za pomoc!

Wspieraj rozwój młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce:

Fundacja Chrześcijańskie Granie;
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe)

MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA – MUZYKA PROSTO Z NIEBA!

Iwona Janicka - Projekt Dla Bożej Chwały

Iwona Janicka