“Bogu Dźwięki” po raz kolejny! Warsztaty i koncert w dniach 7-10 czerwca 2018

“Bogu Dźwięki” po raz kolejny! Warsztaty i koncert w dniach 7-10 czerwca 2018

21 maja, 2018 Wyłącz przez mateo

Bogu Dźwięki 2018

W dniach 7-10 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejna edycja warsztatów uwielbienia i koncertu „Bogu Dźwięki” – wydarzenia muzycznego w Archidiecezji Białostockiej, które na stałe wpisało się w wydarzenia kulturalne i religijne Białegostoku. Koncert jak co roku poprowadzi Schola Adonai.

 

Jest to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla zainteresowanych samym koncertem, jak i dla tych, którzy pragną czynnie wziąć udział w koncercie i stanąć na jednej scenie, z której popłyną „Bogu Dźwięki”.

 

Przygotowanie stanowią Wokalne Warsztaty Uwielbienia, poprzedzające sam koncert, podczas których uczestnicy mogą ubogacić zarówno warsztat muzyczny, jak i pogłębić swoją duchowość.

 

Program koncertu przygotowywany jest na warsztatach przez Scholę Adonai wraz z muzykami oraz uczestnikami warsztatów pod kierownictwem Piotra Kurstaka, autora tekstów i muzyki, ale w programie jest wiele innych ciekawych propozycji. Czas ten pomyślany jest jako wspólne przygotowanie do koncertu od strony muzycznej (uczenie się linii wokalnych w poszczególnych głosach, emisja głosy, aspekty sceniczne), ale również niezwykle piękny i bogaty czas od strony duchowej (konferencje co roku w odpowiednim temacie, wspólna modlitwa, świadectwa oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami).

 

Schola Adonai - Ocaliłeś mnie

 

Uczestnicy warsztatów oraz zgromadzeni na placu przy białostockiej katedrze mieszkańcy naszego miasta każdego roku podkreślają aspekt ogromnej więzi i jedności, jaka wykształca się w Bogudźwiekowej grupie w czasie wspólnego bycia razem przez tych kilka dni. Ta jedność widoczna jest potem na scenie w trakcie niedzielnego koncertu, nad którym Patronat Honorowy objął abp Tadeusz Wojda.

 

Informacje o tegorocznej i o poprzednich edycjach oraz świadectwa tych, którzy z nami już byli na stronie: www.bogudzwieki.archibial.pl.

 

Zapraszamy zatem i Ciebie, przeżyj z nami ten czas. Zapisy na Warsztaty na stronie: https://rekolekcje.bialystok.pl/wokalne-warsztaty-uwielbienia-bogu-dzwieki-2018-p-217