O szczęściu. Prościej się nie da – ks. Maliński w nowym audiobooku!

O szczęściu. Prościej się nie da – ks. Maliński w nowym audiobooku!

29 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

O szczęściu. Prościej się nie da - ks. Mirosław Maliński

Posłuchaj o radości, która płynie z bycia tu i teraz. O wielkiej mądrości, która kryje się w afrykańskich pozdrowieniach i o tym dlaczego, aby być szczęśliwym… trzeba przestać starać się być szczęśliwym. Ks. Mirosław “Malina” Maliński w najnowszym nagraniu “O szczęściu. Prościej się nie da” już do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Na czym polega szczęście? Czy da się je przedstawić na prostym diagramie? Czy istnieje poszukiwany przez wszystkich sekretny przepis na szczęśliwe życia?

 

Odpowiedzi na te pytania szukał ks. Mirosław Maliński podczas swojej podróży do Afryki. Powrócił z głową i sercem pełnym przemyśleń, które ubrał w kilka głębokich, prostych, chwilami zabawnych i bardzo malowniczych, przykładów. Poznaj historie deportowanego Edmundo, sprytnej pani Wandy i podejrzliwej babci, która nie zdążyła cieszyć się życiem… bo nie chciała „zapeszyć”.

 

Nagranie koi duszę, nieodwracalnie poprawia nastrój i sprawia, że świat, na który spoglądasz okazuje się znaczniej jaśniejszy, piękniejszy i prostszy, niż był wcześniej.

 

Na nagraniu usłyszysz między innymi:

 

– Od czego zacząć poszukiwanie szczęścia?

– Co najcenniejszego możesz dać drugiemu człowiekowi?

– Dlaczego warto być „na zewnątrz”?

– Kiedy masz szansę, aby stać się szczęśliwym?

– Jak zaprzyjaźnić z Bogiem?

– Na czym polega filozofia braku i dziękczynienia?

 

Płytę (oraz inne dobre) kupisz tutaj >>>

 

za: mat. wydawcy