Nadchodzi nowy festiwal muzyczny – Festiwal New Song 2019 [zgłoszenia]

Nadchodzi nowy festiwal muzyczny – Festiwal New Song 2019 [zgłoszenia]

7 lipca, 2018 Wyłącz przez mateo

New Song 2019

Festiwal New Song 2019 to nowa inicjatywa fundacji “Chrześcijańskie Granie”, która ma na celu promować nowe projekty na scenie muzyki chrześcijańskiej. Właśnie ruszyły zgłoszenia, które potrwają do 30 września 2018.

 

“Zależy nam, aby na ile to możliwe wydarzenie było otwarte. Chcemy zaprosić do niego zespoły, które w latach 2016 – 2018 wydały nową płytę.” – mówi Michał Guzek z fundacji “Chrześcijańskie Granie”.

 

Festiwal skierowany jest do wykonawców, którzy mają w swoim dorobku przynajmniej 2 albumy. Zespoły, chociaż nie otrzymają za występ wynagrodzenia, to będą miały szansę pokazać się szerokiej publiczności. Fundacja ma nadzieję, że festiwal będzie budował środowisko i scenę muzyki chrześcijańskiej.

 

Festiwal NEW SONG 2019 odbędzie się 3 marca 2019 w KCK Dobre Miejsce w Warszawie. Aby móc wziąć udział w festiwalu należy wysłać do 30 września 2018 zgłoszenie na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl W mailu należy podać dokładną dyskografię zespołu (z datą premiery), opis zespołu oraz przynajmniej 1 – zdjęcie.

 

Festiwal NEW SONG 2019 – regulamin wydarzenia:

 

1. Do 30 września na adres: fundacja(at)chrzescijanskiegranie.pl zespoły wysyłają zgłoszenie.

2. Organizatorem festiwalu jest fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE i KATOLICKIE CENTRUM KULTURY DOBRE MIEJSCE.

3. W dorobku zespołu powinny być minimum dwie opublikowane pełne płyty. Wśród nich jedna powinna być wydana na przestrzeni 2016 -2018 roku.

4. Nagrodą w festiwalu jest występ w 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Jurorami w festiwalu będą akredytowani dziennikarze. ZOBACZ TEŻ: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

5. Zespół zobowiązuje się do wsparcia promocyjnego wydarzenia.

6. Zespoły ustalają warunki techniczne i logistyczne najpóźniej miesiąc przed festiwalem.

7. Zespół powinien liczyć max. 7 osób.

8. Zespół przyjeżdża na swój koszt.

9. Organizatorzy zapewniają: nagłośnienie, próby, wyżywienie i promocję.

10. Organizatorzy mają decydujący głos w wyborze zespołów, które wystąpią podczas 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wybór może nastąpić poprzez specjalną ankietę na facebooku. Decydujące o wyborze może być pierwszeństwo zgłoszonych zespołów.

 

Fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE powstała w 2015 roku w Warszawie. Od początku promuje i zajmuje się kompleksowym rozwojem muzyki chrześcijańskiej w Polsce poprzez m.in. organizację konkursu Debiuty, Festiwalu Chrześcijańskie Granie, koncerty, spotkania, działalność medialną i organizację paneli o muzyce chrześcijańskiej.