Koncert Debiuty 2016 – jak zdobyć zaproszenie?

Koncert Debiuty 2016 – jak zdobyć zaproszenie?

1 marca, 2016 Wyłącz przez mateo

Koncert Debiuty 2016 - zaproszenia!

Już są! Od 1 marca można odbierać zaproszenia na Koncert Debiuty 2016 im. Moniki Brzozy. Najprostszą drogą do tego jest wpłata darowizny na konto fundacji “Chrześcijańskie Granie”, wydrukowanie potwierdzenia przelewu i odebranie zaproszenia w sklepie Chrześcijańskie Granie (ul. Dewajtis 3, wejście B) w Warszawie. W tym roku o miano Debiutu Roku powalczą: Muode Koty, Dobre Ludzie i Krzagolec Gang.

 

“Bardzo liczymy na wsparcie ze strony publiczności, która przybędzie do Dobrego Miejsca 24 kwietnia 2016. Wierzymy, że otwarcie serca i kieszeni na dobrą muzykę pozwoli rozmnożyć dobro bardziej, niż gdyby cała kwota przeznaczona na organizację Koncertu Debiuty miałaby pochodzić od sponsorów instytucjonalnych. Boża matematyka jest prosta – mnożenie przez dzielenie! – mówi Mateusz Stolarski, współorganizator koncertu.

 

Do zdobycia zaproszeń i wsparcia koncertu wystarczą proste 3 kroki:

1/ WPŁAĆ DOBROWOLNĄ DAROWIZNĘ NA RZECZ FUNDACJI „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”

 

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

 

2/ WYDRUKUJ POTWIERDZENIE PRZELEWU
3/ ODBIERZ ZAPROSZENIE – JUŻ OD 1 MARCA W SKLEPIE CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE (ul. Dewajtis 3, wejście B, Warszawa –www.chrzescijanskiegranie.pl)

 

Oczywiście zaproszenia będą też do zdobycia w konkursach organizowanych przez patronów wydarzenia. W razie niemożności wsparcia finansowego – fundacja prosi o kontakt (mail: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl).

 

W ramach Debiutów zmierzyło się do tej pory kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.

 

Patronat honorowy: Abp. Henryk Hoser – ordynariusz warszawsko – praski.

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl

Sponsorzy: Wiara w Biznesie, Euro RTV Agd, Wielka Wola,Studio 159 Niepodległości, drabinka.pl, RTCK.PL, Kondrat-Media.

Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce,Inicjatywa Praska, Bądź jak Jezus, Festiwal w Gniewie,  Skrzydlaty Sandał, Stowarzyszenie Na Fali, Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie

Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe

Patroni Medialni: KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa, Miłujcie Się, Bosko.pl, Lista z Mocą, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, GospelBox, Profeto.pl, Radio Rodzina, Radio Nadzieja, Głos Katolicki, Łomżyńskie24.pl, Muzyczne Dary, Opoka tv, Radio Victoria, Magazyn Droga, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, Niecodziennik, Fundacja Być Bardziej, TV Dobre Media, Może Coś Więcej

Więcej informacji o zespołach i wydarzeniu można znaleźć na www.koncertdebiuty.pl