Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (czerwiec 2018)

Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (czerwiec 2018)

10 lipca, 2018 Wyłącz przez mateo

Muzyka Chrześcijańska - TOP 10

W gorącej atmosferze wakacji poznajcie nasze TOP 10 sprzedaży muzyki chrześcijańskiej w CZERWCU 2018 roku. Czego słuchaliście w ostatnim miesiącu? Jakie płyty były najpopularniejsze? Piszemy jak jest! Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

W Polsce dużo się dzieje! Koncerty, festiwale i spotkania młodych (więcej na: Wakacje 2018- najlepsze festiwale / muzyka / spotkania młodych [POLSKA] ) – każdy może znaleźć coś dla siebie – zapewne dlatego na naszej liście znów zmiany. Pierwsze miejsce znów przypadło debiutanckiej płycie niemaGOtu – widzimy, że bardzo przypadła Wam do gustu.

 

Cieszy też fakt, że na podium znalazła się nowiutka płyta Pinokio Brothers – Trwać. To dobry kawałek rockowo-akustycznego grania. Polecamy tym bardziej, że zespół obchodzi właśnie XX-lecie istnienia!

 

Na podium powraca też bardzo dobra płyta Scholi Adonai z Białegostoku – “Ocaliłeś mnie” firmuje świetny klip: Schola Adonai- Ocaliłeś mnie [teledysk]. Zobaczcie jakie jeszcze tytuły pojawiły się w naszym zestawieniu!

 

Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 (czerwiec 2018):

 

1. niemaGOtu (płyta CD) [KUP]
2. Pinokio Brothers – Trwać (CD) [KUP]
3. Schola Adonai – Ocaliłeś mnie (CD) [KUP]
4. Przygotuj się na miłość – Viola Brzezińska, Kuba Badach, Olga Bończyk i inni (CD)
5. Fisheclectic – Jeszcze nie znikaj (CD)
6. Kadosz – Dzień chwały (CD)
7. Agnieszka Musiał – błogo (CD)
8. 2Tm2,3 / Tymoteusz – 888 + CZAD MIX ( 2 CD
9. Mate.O / TU – Król Wszechświatów (CD)
10. ks. Kuba Bartczak – Bóg Jest Działa (CD)
Owca – Chwały (CD)
Promienie Ciszy ( CD )

 

Zestawienie sprzedaży płyt muzycznych CCM w Polsce.  TOP 10 na podstawie naszego sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl (tam też kupicie większość płyt z naszego zestawienia).

 

POLECAMY SERDECZNIE:

koncert ks. Andrzeja Daniewicza