Koncert “Trzy Sny” premierowo w Hybrydach już w kwietniu – Kuba Kornacki i zespół Kanaan

Koncert “Trzy Sny” premierowo w Hybrydach już w kwietniu – Kuba Kornacki i zespół Kanaan

10 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Kuba Kornacki i KANAAN - Trzy SnyDługo wyczekiwany przez wielu, premierowy koncert albumu “Trzy Sny” odbędzie się 13 kwietnia 2018 o 19.00 w Klubie Hybrydy w Warszawie.  Kuba Kornacki z zespołem przeniesie nas w inny świat, aby mówić o tym co najważniejsze. Wstęp biletowany – szczegóły wkrótce.

 

„Trzy Sny” to muzyka skierowana do ludzi, którzy nie dziwią się, że piosenka jest „z tekstem”, wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.” Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa Edycji św. Pawła w drugiej połowie marca! Chrześcijańskie Granie objęło ją swoim patronatem.

 

“To album, który będzie trochę książką, trochę płytą z muzyką, a trochę nagraniem spektaklu. Piosenki tworzące album to opowieści, niejednokrotnie z suspensem, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień.” – dodaje Kuba, autor utworów.

 

Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji o projekcie na stronie: www.trzysny.kubakornacki.pl

 

Poza Kubą Kornackim na albumie „Trzy Sny” usłyszymy członków zespołu Kanaan: Macieja Afanasjewa, Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego oraz Paulinę Grochowska, Oksanę Terefenko i Mateusza Otczyk. Wydawnictwo obejmujące książkę z bogatą szatą graficzną, okraszoną zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek. Wewnątrz okładki znajduje się płyta CD z piosenkami oraz płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością.

 

O PŁYCIE “TRZY SNY” – OPINIE:

“Czemu w „poezji śpiewanej” tak mało wiary, a w „muzyce chrześcijańskiej” tak mało poezji? Nie wiem, ale na szczęście (i na przekór takiej diagnozie), w twórczości Kuby Kornackiego znajdziemy i jedno i drugie (tego „pióra” trochę mu zazdroszczę). I trzecie – duużo muzyki w muzyce. Z dala od zgiełku, zamknąć oczy i wyśnić „Trzy Sny” – polecam.” – Piotr Nazaruk, Trzecia Godzina Dnia

 

“Nigdy nie uwierzyłbym, że będę prowadził koncert, w którym artyści tyle mówią o Bogu. Ale też nie uwierzyłbym, że można o Nim mówić w taki sposób. Cieszę się, że tu jestem.” – Dariusz Bugalski, Radiowa Trójka

 

Kuba Kornacki – absolwent krakowskiej PWST, trener i coach.Pisze książki dla dzieci („Ucho w opałach”) i dla dorosłych („Ogrody Bożych cudów”), scenariusze teatralne i filmowe, piosenki i tłumaczenia piosenek. Od kilku lat jest też liderem grupy Kanaan, gdzie współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska, „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody.