Nowość: płyta “Effatha” już na www.chrzescijanskiegranie.pl

20 czerwca, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Właśnie dzisiaj na półkach sklepu Chrześcijańskie Granie przy ulicy Dewajtis 3 w Warszawie, a także  w naszym sklepie internetowym: www.chrzescijanskiegranie.pl pojawiła się nowa płyta Magda.leny Frączek – Effahta. Wczoraj w klubie Hybrydy mieliśmy okazję wysłuchać znakomitego koncertu Magdy i jej zespołu. Kilkaset osób z entuzjazmem przyjęły nowy materiał. Niespodzianką koncertu był niezwykły duet z Janiną Frączek – mamy wokalistki.

 

Płytę MAGDA.LENA FRĄCZEK – EFFATHA kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Album „Effatha” to 11 barwnych historii o Kobiecie. Każdy utwór ma swój tytuł-imię i nowoczesny, wewnętrzny klimat. „Effatha” (tzn. Otwórz się!) to powiew świeżego tekstu i pięknej muzyki, która otwiera nas na świat Kobiety, współczesnej, niepoprawnej, pozornie zamkniętej, z ogromną nadzieją na Miłość.

 

 

“Magda Frączek dojrzała. Po sukcesie “Talitha kum” teraz śpiewa nie o czystej miłości, ale o zawodach, zdradzie, bólu i łzach. O przebaczeniu innym, i co ważniejsze – sobie. I o Bogu, który daje zawsze drugą szansę. W warszawskich “Hybrydach” zagrała 11 najnowszych utworów z płyty “Effatha”. – Gość Niedzielny

 

[youtube]http://youtu.be/AvJTg0Wd4Hw[/youtube]