NiemaGOtu dla ucha i ducha. Płyta CD i śpiewnik w sprzedaży.

NiemaGOtu dla ucha i ducha. Płyta CD i śpiewnik w sprzedaży.

17 października, 2017 Wyłącz przez mateo

niemaGOtu - płyta i śpiewnikNiemaGOtu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów ostatniego roku. Przeboje “Nie mądrość świata tego [marana tha!]” czy też “Biada” – no i oczywiście oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016 są znane nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Te oraz inne utwory znajdziecie na płycie “niemaGOtu”, którą od dzisiaj dostaniecie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Poza płytą w naszym sklepie pojawił się też pięknie wydany oficjalny śpiewnik zespołu – znajdziecie tam na 80 stronach w części pierwszej: teksty wszystkich utworów z umieszczonymi nad nimi akordami, w drugiej zaś: zapis nutowy melodii głównego wokalu oraz chóru.

 

“Wdzięczni za tak życzliwe przyjęcie naszej pierwszej płyty – niemaGOtu, niniejszą publikacją chcemy wyjść naprzeciw Waszym prośbom o teksty, akordy i nuty do piosenek na niej zawartych. Udostępniając Wam dwuczęściowy śpiewnik” – pisze zespół.

Zobacz też: Fioretti – Mniejszy (CD) już w sprzedaży!

 

Na debiutanckim krążku niemaGOtu znajdziecie jedenaście utworów autorstwa Kuby Blycharza, w tym „Nie mądrość świata tego [Marana tha]”, „Nie ma Go tu, wstał [Alleluja]” czy wreszcie oficjalny Hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 „Błogosławieni miłosierni”. Prócz wymienionych wyżej, płyta zawiera piosenki dotychczas niepublikowane, jak również finalne aranżacje zamieszczonych wcześniej w sieci nagrań „Amen”, „Godzien” i „Nie umrę”.

 

Spis utworów:

1. Amen
2. Przybądź Święty
3. Nie mądrość świata tego (Marana tha)
4. Eloi
5. Panie, gdy tonę
6. Psalm 126
7. Nie ma Go tu – wstał! (Alleluja)
8. Nie umrę
9. Godzien
10. Dzięki Tobie
11. Błogosławieni miłosierni
(Oficjalny Hymn Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016)

 

Zobacz też: 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – gdzie znajdziecie bilety?

 

Promienie Ciszy CD