Jesus is Life – zaufaj Jezusowi! Holy Project feat. Marta Ławska

Jesus is Life – zaufaj Jezusowi! Holy Project feat. Marta Ławska

18 października, 2017 Wyłącz przez mateo

Jesus is Life – muzyką chcą zachęcić młodych ludzi na całym świecie, aby przyjęli Chrystusa do swego życia. Dzisiaj premiera roztańczonego teledysku “Jesus is Life” w wykonaniu Holy Project i Marty Ławskiej. Posłuchajcie!

 

UTWÓR JUŻ JEST DO KUPIENIA I POBRANIA NA WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL >>>

 

“Jesus is Life” to ewangelizacyjne przesłanie w nowoczesnej, muzycznej formie. Produkcja, powstała, by dotrzeć szczególnie do młodych ludzi na całym świecie i zachęcić ich, aby zaprosili Chrystusa do swojego życia. Piosenka i towarzyszący jej teledysk mówią o tym, że Jezus jest życiem i wyjaśniają dlaczego warto mu zaufać.

 

Zobacz też: 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie – gdzie znajdziecie bilety?

 

Utwór zaśpiewała Marta Ławska, autorem muzyki jest Piotr Nowak, tekst piosenki w języku angielskim napisała Małgorzata Hutek. Za realizację projektu „Jesus is Life” odpowiada Fundacja Holy Mary Team, która zajęła się produkcją muzyczną i filmową.

 

– Świat jest dzisiaj bardzo oddalony od Boga, a przez ten utwór przekazujemy światu prawdę, że Chrystus to życie. ”Jesus is Life” to nasza muzyczna iskierka wiary, która wychodzi z Polski w świat – cieszy się pomysłodawca projektu i producent, Piotr Chomicki. Utwór i teledysk planujemy promować nie tylko w Polsce, ale i także w kilkudziesięciu krajach na świecie – dodaje producent.

Jesus is Life - Holy Project i Marta Ławska

O wyjątkowości projektu świadczy jego prawdziwe, żywe, radosne i autentyczne przesłanie. Twórcy teledysku pragną przekazać światu swoje przesłanie: to Jezus jest Życiem. Osoby, które współtworzyły utwór i wystąpiły w teledysku, to ludzie wiary, którzy na co dzień wyznają chrześcijańskie wartości.

 

– Utwór i teledysk ,,Jesus is Life” ma głosić prawdę o tym, jak Pan Jezus jest dobry i że to właśnie On jest życiem! Chcemy, żeby przez ten projekt ludzie poznali Pana Boga, a pomóc nam w tym mają popularne środki. Utwór ma popowy charakter, jest lekki i słoneczny, przez co bardzo szybko wywołuje radość. Naszym celem jest oddanie chwały Panu Bogu i pokazanie ludziom w Polsce, jak i zagranicą, że życie z Nim to jedyna, pełna pokoju, najlepsza ścieżka. Mnie osobiście wiara daje ogrom radości i chciałabym, żeby Ci, którzy usłyszą ,,Jesus is Life”, poczuli dokładnie to samo, co ja i zapragnęli być bliżej najlepszego Źródła – mówi Marta Ławska.

 

Zobacz też: Małe TGD – Góry do góry (CD) już w sprzedaży!!

 

Premiera teledysku “Jesus is Life” odbyła się 18 października 2017. Poprzedziła ją prezentacja utworu 16 października w audycji Muzyczna Jedynka na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia.

 

Teledysk jest dostępny na stronie www.hmt.org.pl oraz na kanale YouTube Fundacji Holy Mary Team: https://www.youtube.com/watch?v=NukY5KryvFc

Jesus is Life - Holy Project i Marta Ławska