Koncert Premiery 2016: Teresa500 – Cierpliwość zwycięża (video)

Koncert Premiery 2016: Teresa500 – Cierpliwość zwycięża (video)

3 listopada, 2016 Wyłącz przez mateo

To projekt muzyczny towarzyszący 500 lecia urodzin św. Teresy od Jezusa. W zespole usłyszymy m.in. członków zespołu Twoje Niebo. „Doświadczenie bliskości Boga spisane przez św. Teresę od Jezusa oraz innych Świętych Karmelu,któremu nadaliśmy harmonię dźwięków i rytmów. Nasze koncerty to nie tylko dobra muzyka – to Święci,którzy mówią o swojej przyjaźni z Bogiem poprzez muzykę.” – tak piszą o projekcie twórcy na stronie teresa500.pl. Usłyszycie ich w Koncercie Premiery 2016 podczas 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie (info).

 

Teresa 500 wystąpi w składzie Dominika Kontny – wiolonczela, wokal oraz Jakub Blokesz – wokal, gitara i kompozycja. Wykonawcy zaprezentują utwór: „Cierpliwość zwycięża” z dwupłytowego albumu „Bóg sam wystarczy”. To drugi z zespołów, który usłyszycie w Koncercie Premiery 2016 na 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie w dniach 18 – 20 listopada 2016. Będzie to święto muzyki chrześcijańskiej – dobra atmosfera, spotkania i duuużo dobrych dźwięków! Zapraszamy!

 

Zaproszenia do zdobycia przez odpalprojekt.pl albo więcej info: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

A kto jeszcze pojawi się na Festiwalu?

 

Sprawdź w wydarzeniu na facebooku, albo TUTAJ.

Festiwal Chrześcijańskie Granie

Pomóż nam zorganizować Festiwal! Dokonaj wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Chrześcijańskie Granie i Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Patroni medialni: muzyczne DarY Złota 10 Radia Warszawa Lista z Mocą RDN Małopolska RDN Nowy Sącz Radio Warszawa Wiara w Biznesie bosko.pl Telewizja “Dobre Media” Może coś Więcej profeto.pl KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów, Tv Republika oraz promuje nas: serwis znajdzrekolekcje.pl/

Wspierają nas: Wielka Wola www.drabinka.pl

Nasi partnerzy: Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie Fundacja Otwarte Serce