Nigdy nie będziesz sam – PREMIERĄ 2016. Gospel Rain świętuje!

Nigdy nie będziesz sam – PREMIERĄ 2016. Gospel Rain świętuje!

21 listopada, 2016 Wyłącz przez mateo

 

fchg_2016-fot-mateusz-stolarski-21

Gospel Rain – Nigdy nie będziesz sam

“Jest to dla nas duże wyróżnienie, szczególnie, że w tym roku obchodzimy 25-lecie istnienia zespołu”- mówił Grzegorz Głuch. Gospel Rain zwyciężyło Koncert Premiery 2016 i zgarnęło Złoty Krążek za piosenkę “Nigdy nie będziesz sam”. Podczas finału 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie o ten tytuł walczył  także projekt Teresa 500 oraz Wieczny.

 

Poza Złotym Krążkiem, zespół otrzymał 25h nagraniowych w warszawskim Studio Niepodległości 159 oraz nagrodę pieniężną od ks. Bogusława Jankowskiego, dyrektora Dobrego Miejsca.

 

Utwór  „Nigdy nie będziesz sam” pochodzi z ostatniej płyty  Gospel Rain „Ogień”. Album to nowy projekt muzyczny zespołu i chóru GOSPEL RAIN. Płyta powstała na 25 – lecie zespołu.

 

Często doświadczając w naszym życiu ciężkich momentów, załamań, czujemy, jakbyśmy zostali sami na świecie. Tracimy nadzieję, mówimy, że Bóg oddala się od nas. Ale właśnie w tych najtrudniejszych chwilach On pokazuje nam, że jest BOGIEM BLISKIM, kochającym i wiernym, który nigdy nie opuszcza swoich Dzieci. O tym opowiada utwór „Nigdy nie będziesz sam”.

 

Ostatni dzień Festiwalu obfitował w emocje i dobre spotkania. Zdjęcia i najnowsze wieści znajdziecie na profilu facebookowym Festiwalu. Posłuchajcie też zwycięskiego utworu:

 

fchg_2016-fot-mateusz-stolarski-22 fchg_2016-fot-mateusz-stolarski-31 Gospel Rain