Malchus – Ur już w sprzedaży! [nowość]

Malchus – Ur już w sprzedaży! [nowość]

5 października, 2017 Wyłącz przez mateo

Malchus - UrMalchus po trzech latach przerwy powraca z nową płytą „Ur”. To jeden z niewielu metalowych zespołów, który zamiast drzeć Biblię – niesie dobre przesłanie. Płyta (podobnie jak poprzednia) to świetny kawałek metalowego grania! Kupicie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Najnowszy album Malchusa ukazał się 2 października 2017. Na „Ur” znalazło się 13 utworów o łącznym czasie trwania 52:54 min. Motywem przewodnim okładki został obraz Lucjana Wędrychowskiego zatytułowany „Kuszenie św. Antoniego”. Dzieło wybitnego polskiego malarza doskonale odzwierciedla muzyczną zawartość płyty. Pustynny krajobraz i klimat nawiązuje również do tematu przewodniego krążka – wyjścia z „Ur” na duchową pustynię w celu dogłębnego poznania samego siebie.

Zobacz też: Tworzymy zalążki Domu Dobrego / wywiad z Malchusem

 

Malchus to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Grają od 2004 roku, a na swoim koncie mają 10 płyt. Poprzedni krążek “Dom zły” zebrał świetne recenzje w kraju i za granicą (ukazał się też w USA).

 

Posłuchaj singla + lista piosenek:

 

1. Król

2. Wzrastanie

3. Zniewolony

4. Oblicze Milczenia

5. Adventus

6. VIII

7. Ur

8. Nie do Wiary

9. Niepoprawny I

10. Niepoprawny II

11. Interludium

12. Radykalny

13. Źródło Pustyni

 

Posłuchaj: Malchus powraca z nowym singlem “Niepoprawny” (płyta Ur) [posłuchaj]