Małe TGD – Góry do góry (CD) już w sprzedaży!!

Małe TGD – Góry do góry (CD) już w sprzedaży!!

28 września, 2017 Wyłącz przez mateo

Małe TGD - Góry do góry“Góry do góry” to debiutancka płyta najmłodszego pokolenia TGD. Zespół Małe TGD prowadzony przez Kamilę Pałasz nagrał płytę, która zmienia spojrzenie na muzykę śpiewaną przez dzieci. Jest zaskakująco nowocześnie, przebojowo (“Siedem”, “Góry do góry”) i do tego sporo elektroniki. Polecamy – kupicie ją TUTAJ!

 

Małe TGD to dziecięcy zespół wykonujący muzykę pop. Chór TGD, działający od 35 lat, doczekał się nowego pokolenia wokalistów. Od czterech lat działa Szkółka TGD, a zespół jest jej reprezentacją. Skład tworzy 11-osobowa grupa dzieci. Repertuar stworzyli Kamila Pałasz (solistka TGD) oraz Piotr Nazaruk (dyrygent TGD, muzyk A. M. Jopek). Płyty TGD kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Album „Góry do Góry” łamie schematy. Pokazuje, że dzieci mogą śpiewać o Bogu w sposób nowoczesny, wpisując się w najnowsze nurty muzyki pop. To muzyka, która faktycznie porusza „góry do góry”, jak mówi jeden z tekstów z tej płyty – aż chce się do niej zatańczyć.

 

„Czasami nasze problemy wyglądają jak wielkie góry. Ale jeżeli wiara góry przenosi… no to góry do góry” – mówi Piotr Nazaruk, który wraz z Kamilą Pałasz odpowiada za słowa i muzykę.

 

Krążek zawiera 10 utworów, 8 zupełnie nowych oraz 2 utwory z repertuaru TGD. Wydawnictwo dodatkowo zawiera wersje instrumentalne do 5 piosenek. W książeczce można znaleźć teksty utworów znajdujących się na płycie.

Posłuchaj: Małe TGD – Siedem [z płyty “Góry do góry”]

LISTA PIOSENEK:

1. Góry do góry
2. Siedem
3. Bohater
4. Ojciec wszystkich nas
5. Dziękuję
6. Już nie sam
7. Nadejdzie dzień
8. Amen
9. Bóg Jam Jest
10. Jestem Twój

 

Wersje instrumentalne:

11. Góry do góry
12. Siedem
13. Bohater
14. Ojciec wszystkich nas
15. Już nie sam

 

 

Wydawca: GIFT

Data wydania: 29 września 2017