Luxtorpeda “Za wolność” – powstaje teledysk

29 października, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Zespół Luxtorpeda zdecydował, do jakiego utworu nakręci kolejny teledysk. Wybór padł na utwór „Za wolność” nagrany specjalnie na powstającą składankę poświęconą Powstaniu Wielkopolskiemu.Płytę Luxtorpedy kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl


–  „Za wolność” to dla nas szczególny utwór – mówi Robert `Litza` Friedrich – wszyscy jesteśmy w jakiś sposób związani z Poznaniem i wielkopolską, dlatego postanowiliśmy nasz kolejny, po klipie do „Autystycznego”, obraz umiejscowić właśnie tutaj. Utwór został nagrany na potrzebę składanki zatytułowanej „Potrafimy zwyciężać”, na której muzycy regionu śpiewają o Powstaniu Wielkopolskim – dodaje Litza.

 

Luxtorpeda chce w ten sposób wykorzystać wygraną w konkursie serwisu Sound Park, którą była właśnie realizacja teledysku. – Wstępnie planujemy, by klip nagrywać w najbardziej charakterystycznych dla Poznania miejscach – mówi Hans, raper w Luxtorpedzie, dla którego współpraca z zespołem rozpoczęła się właśnie od tego utworu.

„Za wolnośc” można już od dłuższego czasu sprawdzić na oficjalnych profilach Myspace oraz Youtube Luxtorpedy.

Przypominamy, że już na początku przyszłego roku Luxtorpeda planuje wydanie płyty z nowym materiałem. Prace nad albumem zatytułowanym „Robaki” rozpoczęły się w drugiej połowie lipca. Debiut zespołu, czyli płyta „Luxtorpeda”, ujrzał światło dzienne w maju bieżącego roku.

Płytę Luxtorpedy kupisz na: http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/producer/Luxtorpeda/2/1/phot

 

Za:Luxtorpeda.net