Arkadio wydaje nową płytę – naCZYNIE już 1 grudnia w sklepach!

Arkadio wydaje nową płytę – naCZYNIE już 1 grudnia w sklepach!

16 września, 2017 Wyłącz przez mateo

naCZYNIE - Arkadio+MiczArkadio wydaje kolejną płytę. naCZYNIE będzie miało premierę 1 grudnia 2017. To już siódma płyta rapera, tym razem realizowana wspólnie z Miczem. Grzegorz Turnau, Robert “Litza” Friedrich, Maleo, Natalia Niemen, Gospel Rain, czy Kuba Podolski to tylko to tylko część artystów którzy włączyli się w projekt. 

 

Toczą się również rozmowy o udziale Adama Sztaby jako aranżera i dyrygenta w ramach jednego z utworów, a także Braci Golec. Chrześcijańskie Granie jest jednym z patronów tego krążka.

 

naCZYNIE to muzyczna opowieść której nić fabularną stanowią czyny a nie same słowa. Jest barwna ponieważ stanowi zderzenie zabawy wieloznacznością słów, łączenia przeróżnych gatunków muzycznych, oraz wrażliwości muzycznej uznanych artystów z przeróżnych rejonów polskiej sceny muzycznej. Projekt jest wspólnym dziełem Arkadio oraz producenta muzycznego i wokalisty Micza (właśc. Michał Ziomek).

Zobacz pierwszy singiel: Arkadio&Micz + LITZA – PRZEpaść [teledysk]

 

Jak mówią sami Twórcy “Ten projekt to nie tylko gadanie o robieniu ale przejście od słów do czynów” – Prawdziwość tych słów obrazuje przekazanie dziesięciny z przedsprzedaży wydawnictwa na Szlachetną Paczkę.

 

przePAŚĆ - Arkadio & Micz + Litza przePAŚĆ - Arkadio & Micz + Litza