Joyce Meyer w OPOKA.TV – nowy program!

Joyce Meyer w OPOKA.TV – nowy program!

7 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

Joyce Meyer - Opoka TV

Już w czerwcu 2017 Familijna Telewizja Muzyczna OPOKA.TV, znana dotychczas wyłącznie z promocji Współczesnej Muzyki Chrześcijan (CCM) rozpoczyna emisję na swojej antenie cyklu programów telewizyjnych pt. “Codzienna radość życia”, z udziałem Joyce Meyer. Program będzie emitowany codziennie. Więcej info na www.opoka.tv.

 

W bardzo przystępny sposób, znana na całym świecie, amerykańska mówczyni, autorka wielu bestsellerowych książek, Joyce Meyer, porusza niezwykle ważne sprawy dotyczące ludzkiej egzystencji. Najważniejszą kwestią, poruszaną przez Joyce Meyer w jej audycjach, jest mowa o Jezusie Chrystusie. Nieustanne głoszenie o ogromie jego miłości i łaski dla człowieka. Przesłanie to jest jednak mocno osadzone w realiach ludzkiego życia.

 

Przykładem mogą być chociażby audycje dla ludzi przeżywających trudności finansowe. Podobnie ma się sprawa z tymi, którzy gdzieś utracili swą wiarę, oni również odnajdą w przesłaniu Joyce coś dla siebie, coś co pozwoli im porzucić negatywną rzeczywistość dnia codziennego i pójść za Jezusem mając w sercu pokój i radość.

 

Z resztą, Joyce Meyer nie są obce trudne tematy i rozwiązywanie zawiłych problemów, gdyż w dzieciństwie sama doświadczyła molestowania seksualnego. Każdy odcinek prezentowanego cyklu (czasami nawet dwa lub trzy), obejmuje najważniejsze kwestie z dziedziny życia osobistego, rodzinnego i społecznego. Emitowany na antenie OPOKA.TV serial Joyce Meyer – “Codzienna radość życia” obejrzało na całym świecie już kilkanaście milionów widzów.

 

Programy premierowe – godziny transmisji:

od Poniedziałku do Piątku o 9:00,17:00 i 21:30 (każdego dnia jeden program emitowany będzie trzykrotnie)

Powtórki: w Sobotę o 9:00 (program z Poniedziałku) oraz o 21:30 (program z Wtorku), w Niedzielę o 9:00 (program ze Środy), o 17:00 (program z Czwartku) i o 21:30 (program z Piątku).

 

OPOKA.TV DOSTĘPNA JEST W DOBRYCH SIECIACH KABLOWYCH, IPTV I PLATFORMACH MOBILNYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU ORAZ W INTERNECIE: http://opoka.tv/opoka-tv-live/