Arkadio – #NIERZADKO już w sprzedaży! [NOWOŚĆ]

Arkadio – #NIERZADKO już w sprzedaży! [NOWOŚĆ]

1 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

Arkadio - NierzadkoNajnowszy krążek Arkadia – #NIERZADKO już w sprzedaży! Od września 2016 roku – co poniedziałek – Arkadio wypuszczał nowy singiel. Co więcej – każdy utwór doczekał się klipu. Nie było pomysłu, aby to wydawać. Ta płyta, to głos ludzi, którzy zaczęli się tego domagać. Płytę kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

Zobacz też: NOWOŚĆ: Nazaret – Przemiana już w sprzedaży!

 

Arkadio, raper, freestylowiec oraz inicjator ogólnopolskiej akcji społecznej “Rób to, co kochasz” wydał już szóstą płytę. Najnowsze dzieło zatytułowane jest #nierzadko. Znajdziecie na niej 19 kawałków (17 + 2 bonusowe). Traktuje o sprawach zupełnie codziennych, które dotyczą każdego z nas. #nierzadko, czyli… o czym?

 

KUP PŁYTĘ Arkadio – #NIERZADKO [TUTAJ] >>>

 

Początkowo seria #nierzadko była częścią projektu, tzw. Tygodniówki z Arkadio, która ruszyła z początkiem września. W każdy poniedziałek w ramach serii #nierzadko Arkadio premierowo publikował na swoim profilu na Facebooku jeden utwór, wokół którego cała “tygodniówka” była oparta. Każdy utwór poruszał jakiś problem czy kwestię, o której Arkadio opowiadał we vlogu #okijmichodzi jako “dopisek” do każdej piosenki.

 

 

Seria #nierzadko tak spodobała się fanom i odbiorcom, że zaczęli komunikować o pomyśle, że wszystkie utwory powinny być wydane w formie płyty! Arkadio zatem spełnił to pragnienie słuchaczy i niespełna rok po premierze “Fundamentu” [KUP TUTAJ] wydał kolejną już płytę w swoim dorobku.