Jakub Tomalak i przyjaciele – Psalmy Józefa [nowość]

Jakub Tomalak i przyjaciele – Psalmy Józefa [nowość]

12 kwietnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Psalmy Józefa - Jakub TomalakW taki sposób jeszcze nikt o świętym Józefie nie śpiewał! Płyta Jakuba Tomalaka – “Psalmy Józefa” już w sprzedaży na www.chrzescijanskiegranie.pl! To opowieść codziennych spotkaniach, miłości, odwadze i pragnieniach… Wszystko to w brzmieniach muzyki pop, rock – w najróżniejszych jej odcieniach.

 

To niezwykła, pełna barw i różnorodności muzyczna opowieść o naszych spotkaniach, miłości, odwadze i marzeniach. Jednocześnie utwory obrazują codzienność świętego Józefa jako męża i ojca. Wszystko to w brzmieniach muzyki pop, rock – w najróżniejszych jej odcieniach. Kupicie ją TUTAJ >>

 

Kompozytorem muzyki jest Jakub Tomalak, autorką tekstów – Monika Maśnik. Do współpracy zaprosili znanych wokalistów polskiej estrady m.in. Krzysztofa Antkowiaka, Marcina Jajkiewicza, Michała Szyca, Marzenę Ugorną, Martynę Jaskulską. 

 

POSŁUCHAJ:

 

Prapremiera płyty, połączona z koncertem w ramach obchodów 25-lecia Diecezji Kaliskiej, odbyła się 25 marca 2017 r. w Kaliszu. Wydawcą krążka jest Fundacja Abba Pater, a jej producentami Jakub Tomalak i Michał Król.

 

Projekt objęty jest honorowym patronatem Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, Polskiego Studium Józefologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, a także Chrześcijańskiego Grania.

 

LISTA PIOSENEK:

1. Psalm codzienności – Marzena Ugorna & Abba Pater Music00:28

2. Psalm do Ojca – Michał Król

3. Piosenka Adama – Krzysztof Antkowiak

4. Psalm zawierzenia – Jakub Tomalak

5. Kołysanka dla mamy – Michał Król

6. Psalm betlejemski – Krzysztof Antkowiak

7. Psalm ofiarowania – Martyna Jaskulska & Piotr Dejnak

8. Psalm odnalezienia – Marcin Jajkiewiecz

9. Psalm odchodzenia – Jakub Tomalak

10. Ty, co nie zwątpiłaś nigdy – Kobieta z Ogrodu – Partycja Kliber & Abba Pater Music

11. Spotkania – Michał Szyc

12. Psalm przysięgi – Martyna Jaskulska & Piotr Dejnak