ZAPOWIEDŹ: BeU – Dawid [trailer]

ZAPOWIEDŹ: BeU – Dawid [trailer]

2 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

BeU zapowiada swój pierwszy teledysk! “Dawid” to piosenka o strachu, więc będzie nieco mrocznie. Premiera już wkrótce! Kawałek pochodzi z ich debiutanckiego krążka “Ja Jestem”. Polecamy!

Zobacz też: Patronat: BeU – ja jestem [CD]

 

Zespół Urszuli Bednarczyk długo borykał się z wydaniem tego krążka. Autorski materiał intryguje i nie pozwala przejść obok “Ja Jestem” obojętnie. Ich muzyka to wypadkowa upodobań do „czarnych” gatunków: funka, disco, r’n’b, gospel, ale także rocka i popu. Krążek ukazał się m.in. pod patronatem Chrześcijańskiego Grania – możecie kupić go w naszym sklepie.

 

“Niebanalnie dzieje się też w muzyce, w którą elementy soulu czy funku wplecione zostały w sposób nieoczywisty, nierzadko intrygujący” – pisze Szymon Babuchowski w recenzji dla Gościa Niedzielnego.

 

 

Pierwsze koncerty zespół BeU zagrał jako duet – Urszula Bednarczyk (wokal, bas) i Przemysław Pawlas (perkusja). Aktualnie na scenie wspiera sekcję rytmiczną także perkusjonista Zbigniew Chomicz, Jarosław Maksim (gitara) i cztery wokalistki – Anna Furtak-Filip, Marta Oniśk, Agnieszka Żywicka i Karolina Sierocińska.

 

Beu - Dawid Beu - Dawid