3 dni z Kanaanem w Warszawie – koncert, promocja i spotkanie autorskie (4-6 grudnia 2016)

3 dni z Kanaanem w Warszawie – koncert, promocja i spotkanie autorskie (4-6 grudnia 2016)

2 grudnia, 2016 Wyłącz przez mateo

Tato - Kanaan

Zapraszamy Was serdecznie na warszawskie 3 dni z Kanaanem. Już w niedzielę (4 grudnia) koncert w Teatrze Oratorium, potem poniedziałek (5 grudnia) z super promocją na płytę “Tato”, a we wtorek (6 grudnia) spotkanie w nowej klubokawiarni Docelowo. Będzie się działo!

 

Zespół Kuby Kornackiego w 2013 został wybrany Debiutem Roku, a następnie wydał płytę “Tato” i ruszył w trasę koncertową. W zeszłym roku przygotowali nowy program “Trzy sny”, który porusza i inspiruje. Po przerwie wracają w najbliższą niedzielę do Stolicy – zapraszamy na 3 dni z zespołem Kanaan!

 

Program spotkań:

4 grudnia – koncert w Oratorium im. św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53, godz. 19.00)// szczegóły: https://goo.gl/g7Qd6E

5 grudnia – specjalna promocja na płytę “Tato” (cały dzień na www.chrzescijanskiegranie.pl) // link do płyty: https://goo.gl/l5AICP

6 grudnia – spotkanie autorskie z liderem zespołu: Kubą Kornackim (klubokawiarnia Docelowo, ul. Marszałkowska 34/50, godz. 18.00) // szczegóły: https://goo.gl/OKwsmw

 

Jeśli chcesz lepiej poznać zespół zapraszamy też na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

„Nowy repertuar to bardzo intymna duchowa podróż. Słuchacze na pewno znajdą w niej bez trudu ślady moich muzycznych fascynacji: Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Sting, Adam Nowak i zespół Raz Dwa Trzy – to artyści, których wrażliwość i wyobraźnia są tą krainą, w której najlepiej się czuję. Teksty, zdaniem niektórych, „mają uzasadnioną pretensję do bycia poezją”. Ale nie jest to poezja tkliwa. Ktoś stwierdził, że „trafia go ona prosto w serce i wypływa oczami”. Mam nadzieję, że właśnie taka ona jest. Do-tkliwa.”  – mówi Kuba Kornacki.

 

Już w najbliższych dniach mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję się przekonać!