Łamiemy kod. Razem z ks. Dziewieckim – polecamy KOD MIŁOSIERDZIA!

Łamiemy kod. Razem z ks. Dziewieckim – polecamy KOD MIŁOSIERDZIA!

23 maja, 2016 Wyłącz przez mateo

tray_krzyweDługo czekaliśmy na to nagranie. I my i autor. Bez odrobiny przesady cytujemy za autorem: “To jest temat, który nam, dosłownie, może ratować życie” – mówi ks. Marek Dziewiecki w najnowszym narganiu od RTCK pt. “Kod Miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji”. Polecamy na www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

Z oczywistych powodów słowo: “miłosierdzie” przez ostatnie kilka miesięcy odmieniano w mediach chyba przez wszystkie przypadki. Jednakże “MIŁOSIERDZIE W PRAKTYCE” to wciąż wielka luka do zapełnienia.

 

Bo teorię znamy już z wielu, wielu stron. A praktyka to ciągle temat nieoczywisty. Co to znaczy, że ja, tu i teraz, mam być miłosierny… Miłosierny, czyli jaki? Jak Jan Paweł II? Jak siostra Faustyna? Co oznacza bycie miłosiernym w codziennej PRAKTYCE: w rodzinie, dla przyjaciół, dla męża, który np.: zdradził i dla uciążliwej sąsiadki? Czy jest wśród osób wierzących konkretna wiedza i świadomość, że miłosierdzie to najprawdziwszy (i jedyny!?) sekret udanych relacji?

 

Na wszystkie te i wiele, wiele innych pytań odpowiada ks. Marek Dziewiecki w najnowszym nagraniu: “Kod miłosierdzia, czyli sekret udanych relacji” (KUP TUTAJ).

 

CZY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ, ŻE MIŁOSIERDZIE W PRAKTYCE JEST SEKRETEM UDANYCH RELACJI?

Z tej publikacji dowiesz się między innymi:

– jak budować trwałe, szczęśliwe relacje
– jaką postawę przyjąć względem osób które Cię skrzywdziły, lub które Ty skrzywdziłeś
– czym jest miłość, a czym miłosierdzie
– jakie są różnice między pojednaniem, a przebaczeniem
– kiedy możesz, a kiedy nie powinieneś pogodzić się z Twoim oprawcą
– jak uporządkować relacje, które od lat są w fatalnym stanie
– jak poradzić sobie w sytuacji, kiedy osoba, z którą nie zdążyliśmy się pojednać, umarła
– w jaki sposób, krok po kroku, przeprowadzić rozmowę prowadzącą do pojednania

 

To prawdopodobnie najbardziej przystępny i praktyczny opis miłosierdzia z jakim się zetkniesz.

 

Poznaj treści, które mogą mieć bezpośredni wpływ na jakość Twojego życia. Treści bezpośrednio od doktora psychologii i doświadczonego duszpasterza, księdza Marka Dziewieckiego.

 

Rozkoduj miłosierdzie – uratuj swoje relacje! “Kod Miłosierdzia” oraz wiele innych dobrych płyt kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl