EXCLUSIVE – prapremiera: Arkadio – “Tylko prawda” [audio]

EXCLUSIVE – prapremiera: Arkadio – “Tylko prawda” [audio]

25 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

Premiera klipu “Tylko Prawda” została przełożona. Dlaczego? Posłuchajcie o tym w filmiku przygotowanym przez Arkadio. Nie martwcie się jednak! Mamy dla Was – tylko u nas EXCLUSIVE pierwszego kawałka z nowej płyty w wersji audio. Będziecie mogli usłyszeć na żywo już 28 listopada w Warszawie podczas 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Jeszcze można zdobyć zaproszenia na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Jeszcze nigdy nie dopieszczałem tak projektu. Fundament został napisany już na początku 2014 roku w ciszy. 5 dni poza całym światowym przekazem.” – mówi Arkadio o zbliżającej się płycie.

 

Posłuchajcie najnowszego kawałka Arkadio – Tylko Prawda ze zbliżającej się płyty “Fundament”:

 

Podczas Koncertu Premiery 2015 w ramach 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie singiel “Tylko prawda” powalczy o miano premiery roku. Publiczność zgromadzona w Dobrym Miejscu w Warszawie wybierze najciekawszy nowy kawałek mijającego roku. Poza Arkadio na scenie pojawią się też: Arkadio, x. Kuba Bartczak, Albo i Nie, El Camino i New Day. Na zakończenie zagra też Debiut 2015 – zespół Soudarion, który przywiezie ze sobą swój debiutancki krążek!

 

 

Teksty na płytę zostały napisane w 5 dni przeżytych w ciszy. Jednak praca nad nią trwała prawie dwa lata! Celem projektu jest zachęcenie słuchacza do tego, aby pozostał sam ze sobą i nie zagłuszał swojego serca. Za całość produkcji odpowiada producent Watzek Wawrzyniak (Studio Pozytywne). Za beaty odpowiadają: Watzek, Folku, Fawola, Paul Cabbin, Potok, Michał Ziomek, Arkadio. Gościnnie pojawili się: Frenchman, Kinga Kielich, Michał Ziomek i Watzek Wawrzyniak.

 

Kup najlepsze płyty Arkadio na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

“Długo zastanawiałem się czy nie zostawić tej treści tylko dla siebie… W końcu zacząłem dzielić się nią z najbliższymi. Okazało się, że nie można tego nie puścić dalej! Fundament to zbiór konkretnych wskazówek, aby zaglądnąć w swoje serce i wydobyć z siebie nieodkryty wcześniej potencjał. To FUNDAMENT tego, co było na Rób to co Kochasz.” – mówi raper. Premiera krążka zaplanowana jest na 20 stycznia 2016 roku.

 

Patronat nad  płytą objął nasz serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

arkadio_foto_fundament