NOWOŚĆ: Luxtorpeda – MYWASWYNAS (CD) już w sprzedaży!

NOWOŚĆ: Luxtorpeda – MYWASWYNAS (CD) już w sprzedaży!

5 kwietnia, 2016 Wyłącz przez mateo

Luxtorpeda - MYWASWYNASJuż jest! Najnowsza LUXTORPEDA – MYWASWYNAS jest już w naszym sklepie. Zapraszamy! To czwarty studyjny longplay zespołu znanego z mocnych riffów Litzy i Drężmaka oraz szybkiej sekcji rytmicznej Krzyżyka i Kmiety. A także świetnych tekstów Hansa. Polecamy!

 

Luxtorpeda powstała w 2011 roku z inicjatywy Roberta „Litzy” Friedricha (Acid Drinkers, Flapjack, 2Tm2,3, Arka Noego) i od razu zdobyła wielu wiernych fanów. Którym zresztą jest wierna. Wydaje się, że fenomen tej formacji nie jest łatwy do wytłumaczenia świetnymi – mądrymi tekstami (autorstwa Hansa), czy kunsztem muzyków. To nie tylko zespół, ale też pewna wspólnota, którą tworzą z fanami. Płyta „MYWASWYNAS” jest czwartym studyjnym albumem (nie licząc EP-ki) zespołu po: Luxtorpedzie (2011), Robakach (2012) oraz A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki(2014).

 

Na najnowszej płycie znajdziecie się 11 utworów (+ 2 CD z wersjami instrumentalnymi):

 

1. „Pozdrawiamy”
2. „Zerwali sieć”
3. „Jak husaria”
4. „Księgowy”
5. „Silnalina”
6. „MYWASWYNAS”
7. „Siódme”
8. „Mazanic”
9. „Iglo”
10. „Dziury po ospie”
11. „Imago”

 

 

Wraz z nowym krążkiem zespół ruszył w trasę koncertową. Zawita do kilkudziesięciu miejscowości w Polsce. Luxtorpeda zagra m.in. w Radomiu, Poznaniu, Olsztynie, Rzeszowie, Wadowicach, Częstochowie czy Radomsku.

 

KUP PŁYTĘ JUŻ DZISIAJ >>>

trasa-luxt