Zapowiedź: XI Marsz Świętości Życia w Warszawie – koncert Muodych Kotów

Zapowiedź: XI Marsz Świętości Życia w Warszawie – koncert Muodych Kotów

6 kwietnia, 2016 Wyłącz przez mateo

XI Marsz Świętości Życia“W Roku Miłosierdzia Bożego spotkajmy się wspólnie na XI Marszu Świętości Życia. Pokażmy, że ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci nie jest nam obojętna! okażmy, jak jest nas wielu!” – apelują organizatorzy marszu, który 24 kwietnia 2016 po raz 11-ty przejdzie ulicami Warszawy. W ramach spotkania będzie msza św., gry i zabawy dla dzieci oraz koncerty. Wystąpią m.in. Muode Koty. Wydarzenie pod naszym patronatem.

 

Już po raz jedenasty ulicami Warszawy w niedzielę, 24 kwietnia, pod hasłem “Człowiek miłosierny życiu zawsze wierny” przejdzie Marsz Świętości Życia, organizowany przez Archidiecezję Warszawską i Diecezję Warszawsko-Praską.

 

Tradycyjnie, marsz poprzedzą Msze Święte sprawowane o godz. 11.00 w warszawskich świątyniach: Archikatedrze św. Jana oraz Katedrze Warszawsko-Praskiej. Po Eucharystiach uczestnicy XI Marszu Świętości Życia spotkają się na Placu Zamkowym, na którym od godz. 12.00 będzie miał miejsce happening pro-life. Podczas happeningu wystąpi zespół “Muode Koty”. Usłyszmy również świadectwo Tomka “Hioba” Karenko, rapera i wokalisty tego zespołu. Głos zabierze także prof. Bogdan Chazan. O godz. 12.40 marsz wyruszy Krakowskim Przedmieściem w stronę Bazyliki Świętego Krzyża, który zakończy się pod tą świątynią ok. godz. 13.00.

 

Pełen program znajdziecie TUTAJ >>>

 

Marszowi Świętości Życia towarzyszy akcja “Pielucha dla Malucha”, podczas której na Placu Zamkowym tego dnia odbędzie się zbiórka pieluch, mleka i artykułów kosmetycznych dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach.

 

Po marszu o 17.00 serdecznie zapraszamy na 6. Koncert Debiuty do Dobrego Miejsca (ul. Dewajtis 3), gdzie w największym festiwalu młodej muzyki chrześcijańskiej o miano Debiutu Roku powalczą właśnie Muode Koty, Dobre Ludzie oraz Krzagolec GANG. Informacje o zaproszeniach znajdziecie TUTAJ >>>

wizytowka_debiuty_SIDEB