Debiuty 2016 – transmisja w Tv Dobre Media

Debiuty 2016 – transmisja w Tv Dobre Media

14 kwietnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

Już za 10 dni w Dobrym Miejscu odbędzie się 6.edycja koncert Debiuty im. Moniki Brzozy w Warszawie.Transmisję festiwalu w tym roku będzie można oglądać on-line poprzez Tv Dobre Media (www.dobremedia.org). Stacja poprzez swoją stronę transmitowała takie wydarzenia jak:”Przystanek Jezus”, “Jezus na Stadionie”, “Festiwal Chrześcijańskie Granie”czy “Golgota Młodych”.

 

Jak podkreślają organizatorzy Debiutów: “transmisja Koncertu Debiuty jest szansą dotarcia z muzyką chrześcijańską oraz przesłaniem, jakie niesie do setek, a nawet tysięcy osób. Mamy nadzieję, że również w tym roku poprzez Tv.Dobre Media, festiwal będą mogli zobaczyć  Ci, którzy nie mogliby dotrzeć do Warszawy. Z transmisją chcemy trafić do całych rodzin i osób niepełnosprawnych.”

 

Koncert Debiuty jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce.W tym roku o Debiut publiczności i jury zmierzą się: Dobre Ludzie, Krzagolec Gang i Muode Koty. Najlepsi wykonawcy w ramach nagród otrzymają  m.in. 20 godzin w studiu nagraniowym -Studio Niepodległości 159, możliwość występu na: Campo Bosko 2016 w Czerwińsku, „Bądź jak Jezus” w Mysłowicach oraz Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie. Artystów w tym roku ocenią:Katarzyna Goszcz (piosenkarka, logopeda, dziennikarka Radia Warszawa), Paweł Karliński (lider zespołu Soudarion – Debiut Roku 2016), Adam Guzdek (dyrektor koncertu „Bądź jak Jezus”) oraz ks. Zdzisław Osowski (dyrektor Festiwalu Muzyki Gospel w Gniewie). Koncert Debiuty 2016 poprowadzi Ewa Pietrzak z Radia Warszawa.Koncert rozpocznie się o 17.00 w niedzielę, 24 kwietnia. Wydarzenie w tym roku odbędzie się pod hasłem: “Debiuty dla Życia”. Gościem specjalnym będzie muzyk Skaldów i inicjator koncertu Jednego Serca Jednego Ducha – Jan Budziaszek.

 

Informacje o zaproszeniach na koncert Debiuty 2016 można zdobyć na www.koncertdebiuty.pl 

 

Wspieraj transmisję koncertu Debiuty 2016:

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

 

 

 

plakat_Debiuty2016_patroni_WWW(2)