“PSM 2015 dla każdego” – transmisja spotkania w Tv i radio!

“PSM 2015 dla każdego” – transmisja spotkania w Tv i radio!

22 sierpnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

BANER-TRANSMISJA-PSM2015

 

Każdy potrzebuje Miłości. I Ona jest najważniejsza. Św. Jan mówił wszak, że to właśnie z niej zostaniemy rozliczeni. Ale wszyscy niemal mamy z nią mniejsze lub większe kłopoty, trudności, wątpliwości… Dlatego właśnie Pallotyńskie Spotkanie Młodych 2015 będzie przebiegać pod hasłem: MIŁOŚĆ! ALE JAK?! Spotkanie będzie transmitowane w Radiu nowohuckie.pl (www.nowohuckie.PL) oraz w TV DOBRE MEDIA (www.dobremedia.org).

 

 

Jak kochać? Gdzie szukać prawdziwej miłości? Jak zachować czystość serca, ciała i umysłu? Na te pytania spróbujemy dać odpowiedź na PSM–ie w Ożarowie Mazowieckim, w dniach 24–29 sierpnia 2015 roku. Spotkanie odbywa się pod patronatem Chrześcijańskiego Grania – www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Posłuchajcie zaproszenia radiowego na 9. PSM:

 

Finał Spotkania (28-29 sierpnia) będzie obfitował w liczne wydarzenia i dobrych Gości. Nasze zaproszenie przyjął m.in. bp Grzegorz Ryś. Uczestnicy Finału będą mieli możliwość porozmawiać z Księżmi czy Siostrami, którzy pomagają rozeznać powołania. Dzięki pomocy mediów (internetowe radio ewangelizacyjne – nowohuckie.pl i telewizja internetowa Dobre Media) PSM 2015 będzie dostępny dla każdego. Wszelkie szczegóły już niebawem będzie można znaleźć na oficjalnej stronie psm.pallotyni.pl i na profilu FB. Spotkanie będzie przebiegać także jako etap przygotowań do ŚDM 2016.

 

Justyna Tyrakowska/BIURO PRASOWE PSM