Debiuty 2015 w Trójce!

Debiuty 2015 w Trójce!

18 kwietnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

trojkaW najbliższą niedzielę 19 kwietnia w programie Marcina Witana MUZYCZNE ROZMOWY usłyszycie i dowiecie się więcej o KONCERCIE DEBIUTY 2015. Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania powie kilka słów o każdym zespole, a także o atrakcjach związanych z koncertem Debiuty. Nie zabraknie dobrej muzyki. W programie usłyszycie utwory zespołów: Good God, Soudarion i Beu. W programie również telefonicznie pojawi się Paweł Karliński z Soudarionu (nagroda jury koncertu Debiuty 2015). Zapraszamy do słuchania programu 3 Polskiego Radia – 19 kwietnia od 6.00.

 

Koncert Debiuty odbył się 12 kwietnia w Dobrym Miejscu w Warszawie. Organizatorami koncertu byli: Chrześcijańskie Granie i Dobre Miejsce.

 

Sponsorzy Koncertu Debiuty 2015: TOLLE.pl, Wielka Wola, Kondrat- Media, Dystrybucja Katolicka,Rtck.pl, Campo Bosco, Edycja.pl.

 

Patronat honorowy:

Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski

Arcybiskup Henryk Hoser – Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej

Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

 

 

Patronat medialny: Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Radio Warszawa, Gospelbox, Lista z Mocą, Droga, profeto.pl, opoka.org.pl, Muzyczne Dary, Dobre Media Tv, KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, DEON.pl, Gość Niedzielny, Męskie Plutony Różańcowe, Radio Wnet, KDM.pl