Debiuty 2015 w Radiu i Tv!

Debiuty 2015 w Radiu i Tv!

14 marca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

debiuty2015 czerwoneJuż 12 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie odbędzie się V edycja koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. Wydarzenie będzie transmitowane poprzez ewangelizacyjną Telewizję Dobre Media z Koszalina (www.dobremedia.org). Sponsorami transmisji zostali: Kondrat – Media, Dystrybucja Katolicka i Rtck.pl Muzyka. Po 20.10 rozpocznie się studio koncertowe w Radiu Warszawa. Na falach 106,2 fm w Warszawie i na www.radiowarszawa.com.pl usłyszymy pierwsze relację z Debiutów.

 

logo_dobremediaTo nie jest pierwsza transmisja realizowana poprzez Dobre Media z Dobrego Miejsca. W ubiegłym roku telewizja transmitowała Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty 2014. W tym roku od godziny 17.00 będzie można obejrzeć koncert poprzez stronę www.dobremedia.org. Poza trzema zespołami: Beu, Good God i Soudarion będą zaprezentowane fundacje: Chrześcijańskie Granie, Otwarte Serce z Marek i  Kapucyńska. Podobnie jak w ubiegłym roku w Radiu Warszawa będzie można usłyszeć pierwsze relacje z koncertu.

 

Radio Warszawa“Studio radiowe rozpocznie się po 20.10 na falach Radia Warszawa. Wśród gości pojawią się zwycięzcy Debiutów, a także laureaci z poprzednich edycji. W trakcie usłyszymy opinie uczestników koncertu oraz  relacje reporterskie z Dobrego Miejsca. Program potrwa do 21.00.” – zapowiadają organizatorzy.

 

 

Hasłem tegorocznej imprezy jest: “Mnożymy dobro”. Bilety na koncert można kupić poprzez stronę www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Zobacz zapowiedź koncertu Debiuty na www.dobremedia.org

 

Organizatorami koncertu jest Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce, ChrześcijańskieGranie.pl oraz Fundacja Chrześcijańskie Granie. Sponsorami wydarzenia są: TOLLE.pl, Wielka Wola, Kondrat- Media, Dystrybucja Katolicka,Rtck.pl, Campo Bosco, Edycja.pl. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Kard. Kazimierz Nycz, Abp. Henryk Hoser, Bp Grzegorz Ryś.