Arkadio zapowiada FUNDAMENT + zapowiedź drugiego singla [video]

Arkadio zapowiada FUNDAMENT + zapowiedź drugiego singla [video]

15 stycznia, 2016 Wyłącz przez mateo

 

Arkadio zapowiada nową płytę FUNDAMENT! Zobaczcie najnowsze nagranie. Tymczasem w sieci już 17 stycznia pojawi się drugi singiel – tym razem z gościnnym udziałem FiFiego – syna rapera! Premiera całej płyty już 12 lutego 2016. Chrześcijańskie Granie objęło ją swoim patronatem.

 

Teksty na płytę zostały napisane w 5 dni przeżytych w ciszy. Jednak praca nad nim trwała prawie dwa lata! Celem projektu jest zachęcenie słuchacza do tego, aby pozostał sam ze sobą i nie zagłuszał swojego serca. Materiał został nakręcony przez ekipę GospelBox.

 

Wielu ludzi odbiera sobie życie, kiedy orientuje się, że wszystko co zbudowali do tej pory, to licha budowla. Każdy ma możliwość, by zawrócić, ale nie każdy ma siłę, by walczyć! Dlatego – jeśli coś budować, to tylko na stabilnych fundamentach. O tym zrobiłem swoją najnowszą płytę. Pozwól sobie na to, aby zostać sam ze sobą. Nie bój się ciszy. Jeśli musisz cały czas czymś się zagłuszać, to nie ma w tym Twojego serca! Masz siłę, żeby się z tym zderzyć? – pyta raper.

 

Dotychczas w sieci pojawił się singiel “Tylko Prawda” z gościnnym udziałem Damiana SyjonFama. Z tym utworem Arkadio wystąpił w finałowym koncercie 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w listopadzie 2015 roku walcząc o tytuł Premiery Roku.

 

Tymczasem już 17 stycznia (dołącz do wydarzenia) odbędzie się premiera drugiego singla z płyty FUNDAMENT. Teledysk podobno został zmontowany z materiałów rodzinnych i ujęć autorstwa Arkadio. Kawałek, który już kilka dni pojawi się w internecie, to druga część utworu PLANY, który powstał w 2010r.

 

“Specjalnie na niedzielę – dzień, który najlepiej spędzić z rodziną!  Mam głęboką nadzieję, że złapie Cię za serce i zachęci do tego, aby puścić dalej!” – pisze Arkadio na facebooku.

 

Płyta FUNDAMENT ukaże się 12 lutego 2016 roku nakładem RTCK. Gościnnie na płycie pojawili się: Stanisław Sojka, Damian SyjonFam, Kinga Kielich, Frenchman, Miczu Ziomek, Sądecki Chór Gospel.

KoncerTY+ oraz Chrześcijańskie Granie objęły krążek swoim patronatem.