Już za miesiąc: Gala Złote Krążki 2012

10 października, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Już tylko miesiąc został do Festivalu Chrześcijańskie Granie i Gali Złote Krążki 2012. 10 listopada w auli Bł. Jerzego Popiełuszki w Dobrym Miejscu odbędzie się koncert podczas, którego zostaną rozdane nagrody najlepszym zespołom ostatniego roku. Wystąpią: Love Story, Arkadio i Strona B. Galę poprowadzi dziennikarz Łukasz Sośniak z Gospel Boxu – magazynu o muzyce chrześcijańskiej. Bilety na koncert można kupić on line oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie, Dewajtis 3,Warszawa. Więcej informacji o festivalu można znaleźć na stronie: www.festival.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 Zespoły, które wystąpią na GALI ZŁOTE KRĄŻKI 2012:

Love Story –to młodzi, bardzo twórczy artyści, wprowadzający świeży powiew na szeroko pojmowanym tzw. rynku muzycznym. Ich pragnieniem jest dzielenie się osobistym doświadczeniem walki o prawdziwą, czystą miłość – czystość przedmałżeńską, czystość serca. Wraz z ukazaniem się studyjnej płyty, Ogólnopolska Lista Przebojów Muzyczne Dary, okrzyknęła zespół Debiutem Roku 2010, w kwietniu 2011 – zespół otrzymał wygrał konkurs DEBIUTY 2011. Nagrodę ZŁOTY KRĄŻEK zespół otrzyma za najlepiej sprzedająca się płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie.

 

Arkadio – Arkadio koncertuje w całej Polsce, jest zapraszany do ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, udziela wywiadów w prasie i internecie. Jego trzecia płyta „Najlepsze przed nami” zdobyła tytuł płyty roku Chrześcijańskiego Grania 2011, a utwór z tego albumu „Ile znaków” (feat. Frenchman) jest notowany na listach przebojów, w tym na prestiżowej – ”Muzyczne Dary„.

 

Strona B – to pięcioosobowa formacja muzyczna powstała w 2008 roku, w swej twórczości poruszająca się po dźwiękach szeroko pojętej muzyki rockowej.Teksty inspirowane rzeczywistością i Pismem Świętym nawiązują do codziennych wyborów, jakie stawiane są na drodze człowieka-katolika.Stąd też nazwa zespołu. Symbolizuje ona „dwie drogi” , o których mowa w Księdze Powtórzonego Prawa: „(…) kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo”. W kwietniu zespół zwyciężył w ogólnopolskim konkursie Debiuty 2012, a pod koniec października ukaże się ich debiutancki krążek, będący podsumowaniem kilkuletniej działalności.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P3Bi02oBANw[/youtube]