Twoje Niebo muzycznie podziękuje za życie śp. Jakuba Kryczyńskiego – 6 grudnia 2015 / Radymno

Twoje Niebo muzycznie podziękuje za życie śp. Jakuba Kryczyńskiego – 6 grudnia 2015 / Radymno

4 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

światło nadzieiBy uczcić tajemnicę życia niezwykłego człowieka – Jakuba Kryczyńskiego, który związany był z przemyskim zespołem Twoje Niebo, 6 grudnia 2015 odbędzie się wyjątkowy koncert ŚWIATŁO NADZIEI. Rozpoczęcie o 17.00 mszą świętą w kościele pw. św. Wawrzyńca w Radymnie. Wstęp wolny. 

 

„15 sierpnia 2015 dla KUBY – solisty naszego zespołu, NIEBO, w którym śpiewał, stało się rzeczywistym faktem. 6 grudnia 2015 roku w Radymnie chcemy muzycznie opowiedzieć to ŻYCIE i wyrazić wdzięczność za Jego OSOBĘ. Rozpoczniemy Eucharystią o godz. 17.00 w kościele św. Wawrzyńca by potem muzyką i słowem we wspólnocie PRZYJACIÓŁ być razem z NIM!”- zaprasza zespół Twoje Niebo.

 

Zobacz zapowiedź koncertu:

 

TWOJE NIEBO powstało w maju 2009 roku. Zainspirowana słowami bł. Elżbiety od Trójcy Świętej: „Znalazłam moje niebo na ziemi, albowiem niebem moim jest Bóg, a Bóg mieszka we mnie!” powstała wspólnota, którą stanowi dzisiaj 40 wokalistów i instrumentalistów. Ich twórczość, podobnie jak życie, to muzyka w różnych odsłonach takich jak jazz, gospel, rock, reggae, soul, pop oraz poezja śpiewana. Znakiem rozpoznawczym „TN-u” jest spontaniczność i żywiołowość, a zarazem głębia tekstów wykonywanych utworów wraz z ich niekonwencjonalnymi, autorskimi kompozycjami. W 2012 roku wydali debiutancki album zatytułowany „dzień po dniu”, na którym zaśpiewali z nami gościnnie Ewa Uryga, Janusz Szrom oraz Kasia i Andrzej Lampert. Wystąpili w 2013 roku na Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

Jakub odszedł do Pana po długiej chorobie nowotworowej w sierpniu tego roku.

 

Patronem medialnym koncertu Światło Nadziei zostało www.chrzescijanskiegranie.pl