Twoje Niebo odbierze Złoty Krążek w Przemyślu

23 listopada, 2013 Wyłącz przez mateo

koncert wiaryZapraszamy Was 24 listopada (niedziela) na przemyski koncert “Droga Wiary” w wykonaniu Twojego Nieba. Tym bardziej, że podczas tego wydarzenia z rąk Chrześcijańskiego Grania odbiorą Złoty Krążek – nagrodę publiczności Festivalu Chrześcijańskie Granie 2013.

 

W niedzielę 24 listopada 2013 o godz. 19.00 w kościele Karmelitów Bosych odbędzie się koncert zatytułowany „Droga Wiary”. Ta muzyczna inicjatywa ma na celu pokazać i utwierdzić prostotę przeżywania na co dzień daru wiary, który człowiek otrzymuje na Chrzcie. Oprócz mniej lub bardziej znanych utworów wielbiących Boga wieczór wypełnią: modlitwa, rozważania, świadectwa i wspólne wyznanie wiary.

 

Pomysłodawcą koncertu jest zespół TWOJE NIEBO, który tym razem zaprosił do współpracy scholę Cordis Maria z Rączyny, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Szkołę Nowej Ewangelizacji i Karmelitański Ruch Ewangelizacyjno Modlitewny. Muzyczna rodzina NIEBA wystąpią zatem w potężnym składzie złożonym z pięćdziesięcioosobowego chóru, sekcji rytmicznej i kwartetu smyczkowego.

 

Serdecznie Zapraszamy!

[youtube]http://youtu.be/Ec4ty1jNNow[/youtube]