Twoje Niebo wystąpi w konkursie DEBIUTY 2013!

25 września, 2012 Wyłącz przez m.guzek

„Znalazłam moje niebo na ziemi, albowiem niebem moim jest Bóg, a Bóg mieszka we mnie!”– te proste słowa bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej zainspirowały grupę młodych ludzi, by w maju 2009 r. założyć zespół wokalno-instrumentalny „Twoje Niebo”. Ich schronieniem stał się klasztor Karmelitów Bosych w Przemyślu. Zespół we wrześniu zdobył GRAND PRIX na Festiwalu Hosanna (impreza pod patronat Chrześcijańskiego Grania). Nagroda na siedleckiej imprezie zdecydowała o wyborze zespołu do grona laureatów koncertu – konkursu DEBIUTY 2013!

 

 Znakiem rozpoznawczym nowej formacji muzycznej od początku były spontaniczność, żywiołowość i otwartość na różne gatunki muzyczne, która w połączeniu z głębią tekstów wykonywanych utworów stale owocuje niekonwencjonalnymi, autorskimi aranżacjami uchylającymi skrawek NIEBA.

 

Zespół współpracuje z Ewą Urygą i Januszem Szromem.Kilka dni temu odbyła się premiera debiutanckiej płyty  “Dzień po dniu”. Patronem medialnym albumu jest sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

Więcej o koncercie promującym album Twoje Niebo “Dzień po dniu”

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iKfLnwhvcqM[/youtube]

 

Więcej o zespole : www.twojeniebo.pl

http://www.myspace.com/twojeniebo