Premiera nowego teledysku Arkadio – “Pytanie”!

11 marca, 2014 Wyłącz przez mateo

[youtube]http://youtu.be/4MAx4R-GbU4[/youtube]

 

Już za dwa dni – 13 marca 2014, Arkadio zaprezentuje teledysk finałowy akcji “Rób to co kochasz”. Utwór “Pytanie” znalazł się na ostatnim krążku rapera. Na początek mamy zapowiedź, więcej znajdziecie na kanale Mo-Records.

 

Płytę kupicie w naszym sklepie – Arkadio “Rób to co kochasz”

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samej akcji, zapraszamy 

 

Zasięg akcji „Rób to co kochasz”, która ruszyła w marcu 2013r. stale się rozszerza. Zaczęło się od pozornie banalnej tezy, że nie ma ludzi bez marzeń. Raper Arkadio koncertujący od kilku lat (wydał 4 płyty, wspólne utwory z Wigorem, Darkiem Malejonkiem, Frenchamnem) za swój cel obrał szerzenie idei RTCK (Rób to, co kochasz) jako klucza do prawdziwie szczęśliwego życia. A idąc za prawdą, że nie ma ludzi bez talentów, postanowił opowiedzieć innym o swojej (niełatwej!) drodze do odkrycia pasji i talentów i codzienności wiernej tej idei.

 

Do akcji zaprosił Kamila Bednarka, CeZika, Aleksandra Betę (mistrz polski JUDO) oraz Dominikę Staniewicz (doradca zawodowy), którzy w krótkich materiałach video podzielili się swoim doświadczeniem w walce o swoje talenty. Każda wypowiedź dotyczyła jednego z etapów wejścia na drogę życia pasją, czyli : marzenie, niedowierzanie, determinacja, frustracja, i w końcu wejście na drogę „Rób to, co kochasz”.

 

Akcja RTCK skierowana jest głównie do ludzi młodych (ale nie tylko) i jej celem jest zachęcić ich, aby w swoich decyzjach o pracy kierowali się swoimi pasjami i talentami, a nie oczekiwaniami środowiska i sondażami.

 

Na jednym z etapów akcji zorganizowano konkurs, w którym uczestnicy nagrywali krótkie materiały filmowe pokazujące ich talent wykorzystywany na co dzień. Piątka zwycięzców wystąpiła na planie teledysku finalizującego ten etap akcji. Ponadto uczestnicy odbyli sesję szkoleniową z Dominiką Staniewicz (doradcą zawodowym), która – jak stwierdził jeden z kandydatów – uratowała mu życie.

 

 

final_robtochkochasz

Teledysk finałowy o którym mowa, powstał do utworu „Pytanie” z najnowszej płyty Arkadio pt: „Rób to co kochasz”. Głównym motywem teledysku jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie wykrzyczane przez bohatera historii na początku: „Przeciętność sprawia, że żyję, ale po co?!” Klip to intrygująca historia człowieka, który zmaga się z przeciwnościami życia codziennego, posuwa się nawet do zbrodni… jednak w pewien mglisty dzień spotyka na swoje drodze ludzi, którzy zaskakują go…no właśnie, czym? Finał tej historii do obejrzenia w teledysku, którego premiera już 13 marca na kanale Youtube MO-REcords Team.

 

Zapraszamy też do kupna płyt Arkadio w naszym sklepie TUTAJ