Mała Armia Jezusa feat. ks. Jakub Bartczak – “Niech będzie pochwalony” [teledysk]

Mała Armia Jezusa feat. ks. Jakub Bartczak – “Niech będzie pochwalony” [teledysk]

24 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

Mała Armia Jezusa i ks. Jakub Bartczak we wspólnym utworze! Polecamy premierowy teledysk “Niech będzie pochwalony” w wykonaniu zespołu dziecięcego z Blachowni i rapującego księdza. Klip powstał na Górze Ślęża i promuje debiutancki krążek “Niebolot”. Samego zaś ks. Kubę zobaczcie niedługo na 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

“Do tej pory udało nam się nakręcić 3 teledyski. Mała Armia Jezusa gra na coniedzielnej mszy świętej dla dzieci w parafii p.w Michał Archanioła w Blachowni i taki jest jej zamysł i rola.Wszystko co się dzieje obok to produkt uboczny” – mówi o sobie zespół.

 

Schola powstała 3 lata temu w Blachowni. Niedawno obchodziła 3 urodziny i tak w Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła w Częstochowie wraz z bp. Antonim Długoszem zagrali koncert urodzinowy. Jak do tej pory wydali debiutancką płytę o nazwie “Niebolot”. Schola liczy 27 dzieciaków.
Płyty księdza Kuby kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>
Zespół zaangażowany jest też w dzieło szturmujemyniebo.pl i to właśnie dla tego dzieła nagraliśmy piosenkę pt “Anioł” która to znalazła się na naszej płycie. Do tej piosenki trwają prace nad teledyskiem w który to zostaną zaangażowani znani muzycy i postacie z mediów. Piosenka będzie promować cykl reportaży o chorych dzieciach i ich rodzicach.

 

Tworzą też PrayMaj czyli akcję modlitwy dzieci za dorosłych – “Każdą próbę ofiarowujemy za tych którzy nas o modlitwę poproszą, jak wiemy modlitwa dzieci jest najbardziej skuteczną modlitwą.” – mówią członkowie zespołu. Na koncertach jest skrzynka do której to dorośli mogą wrzucać swoje intencje. Dzieło jest “świeże” dopiero trwają prace nad stroną www.

 

Celem Małej Armii Jezusa jest przede wszystkich spontaniczna wiara i dawanie świadectwa w szkole i na podwórku. Więcej na www.malaarmiajezusa.pl. Teledysk objął patronatem nasz serwis – www.chrzescijanskiegranie.pl

 

malaarmiajezusa_teledysk