Muode Koty drugim zespołem Koncertu Debiuty 2016!

Muode Koty drugim zespołem Koncertu Debiuty 2016!

31 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

muode koty banner

Już wiemy! To Muode Koty wystąpią 24 kwietnia w Dobrym Miejscu w Warszawie podczas Koncertu Debiuty 2016. Zespół został wybrany przez Listę z Mocą – jedną z największych list przebojów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest to druga formacja – obok “Dobrych Ludzi”, którą usłyszymy podczas największego koncertu młodej muzyki w Polsce. Ostatni zespół zostanie wyłoniony w plebiscycie internautów. Wyniki poznamy pod koniec stycznia.

 

Prowadzący Listę – ksiądz Jacek Miszczak ogłosił swój wybór podczas sylwestrowego notowania Lista z Mocą o godzinie 21.00. Była to jednocześnie premiera drugiego singla tej hiphopowej formacji, który nosi tytuł “Chwalmy Pana”.

 

 

A kto to są MUODE KOTY?

„Są jak nieoszlifowane diamenty, jak perły wyciągnięte z bagna.” – mówi o nich „stary kocur” Tomek „HIOB” Karenko. To on zebrał czterech młodych raperów – Pax-a, Falamira, Knopka i Dj Anema – połączył w jedną ekipę i korzystając ze swojego doświadczenia chce wprowadzić ich na szerokie wody sceny muzycznej.

 

Więcej dowiecie się z wywiadu “Diamenty szlifowane w rytmie rapu”. Polecamy!

 

Ich pierwszy singiel ukazał się 23 czerwca 2015 i nosi tytuł po prostu “Muode Koty” – sami zobaczcie:

 

Na jeden z największych koncertów promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce zapraszamy już 24 kwietnia 2016. Spotkajmy się w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie. Usłyszymy trzy zespoły: DOBRE LUDZIE, MOUDE KOTY oraz trzeci – wybrany przez internautów spośród zgłoszonych zespołów. Jeszcze do 15 stycznia trwają zgłoszenia. Dokładne info znajdziecie tutaj: http://goo.gl/5zB9om

 

W ramach Debiutów zmierzyło się do tej pory kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.

 


Koncert Debiuty 2016 może odbywać się dzięki dobrowolnym wpłatom. Zapraszamy do wspierania nas: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty).

 

Koncert Debiuty 2016 – szukamy nowych zespołów!

Koncert Debiuty 2016 – szukamy nowych zespołów!