Premiera najnowszej płyty HIOBa – 33 kroki i 12/12 już 5 października

Premiera najnowszej płyty HIOBa – 33 kroki i 12/12 już 5 października

4 października, 2014 Wyłącz przez mateo

HIOB - 33 kroki i 12/12Już 5 października 2014 o godzinie 19.00 fani krakowskiego rapera HIOB-a będą mogli posłuchać najnowszej płyty “33 kroki i 12/12”. Wszystko to na antenie radia BON TON Chełm. Nowy materiał może być zaskoczeniem dla wielu. Raper wyraźnie wraca do swoich korzeni.

 

Jak mogliśmy usłyszeć w promomixie najnowszego krążka Tomek “HIOB” Karenko powraca coraz bardziej do klimatów reggae. Na nowej płycie znajdziecie znacznie więcej śpiewania i żywych instrumentów. Nie zabraknie też żywych, osobistych tekstów, a także przekory. Na poprzedniej płycie (pt. Styl Południowo – Wschodni) takim prowokującym kawałkiem było “CHWDP”. Tym razem dostaliśmy “F*K”, ale nie zdradzimy Wam czego dotyczy. Dzień premiery został wybrany nieprzypadkowo. Są wtedy rodziny HIOB-a – zresztą sam tytuł mówi które 🙂 Oprócz tego, że Tomasz tworzy muzykę, jest mężem i ojcem oraz na co dzień zajmuje się pracą jako terapeuta osób niepełnosprawnych.

 

Tym razem wszystkich nagrań dokonano w Studio KWART, a gitary użyczył Piotr Lekki. Bongosy nagrał niezawodny DJ Wake Up. Chyba już tradycją stanie się to, że okładki płyt Hioba będą także przemawiały – tym razem piękne grafiki grafiki przygotował Sebastian Kaczmarski. Płytę wydaje StopThePop.

 

Zapraszamy do słuchania Radio BON TON w najbliższą niedzielę – 5 października 2014 o godzinie 19.00 (rejon Chełma 104,9 FM, albo www.bonton.chelm.pl). 

 

Płyta ukaże się pod naszym patronatem – w przyszłym tygodniu powinna pojawić się też w naszym sklepie.