Tau, Lumen, Malchus, Hiob i Arka Noego – nowości w Chrześcijańskim Graniu

Tau, Lumen, Malchus, Hiob i Arka Noego – nowości w Chrześcijańskim Graniu

25 stycznia, 2015 Wyłącz przez mateo

NOWOŚCI w Chrześcijańskim GraniuOstatnie tygodnie obfitują w nowe płyty w naszej ofercie. Niesamowity TAU i jego “Remedium” na zło. Mocne uderzenie od Malchusa w “Domu Złym” to wyjątkowa pozycja na scenie chrześcijańskiej. Dla fanów spokojniejszych rytmów proponujemy zaś Lumen & RCS z płytą“Błogosławieni czystego serca”. W karnawale polecamy zaś najnowsze dziecko Hioba – “33 kroki i 12/12” oraz przebojową “Petardę” Arki Noego. Zapraszamy!

 

Tau RemediumDla wielu była to wyczekiwana płyta roku. Tau (dawniej Medium) wydał swój pierwszy krążek po zmianie imienia. Rewelacyjny poziom produkcyjny, rapu i dźwięków, a do tego prosty i ewangelizacyjny przekaz. Raper, jak sam mówi znalazł Remedium na zło – Jezusa Chrystusa i dzieli się tym odkryciem ze słuchaczami. Album zadebiutował na 4 miejscu list sprzedaży, co jest największym osiągnięciem rapera.

Już teraz możesz mieć własną płytę  Tau – Remedium. Zapraszamy >>>

 

Malchus - Dom ZłyChłopaki z zespołu Malchus kazali długo czekać na swoje nowe dzieło. Ponad 3 lata po wydaniu ostatniego krążka pojawił się “Dom Zły”. Było warto. Płyta łączy ciężkie metalowe brzmienia z dobrym przesłaniem. Nie idzie w tym na kompromis. Wysoki poziom nagrania sprawia, że płyta zbiera w Polsce i nie tylko, same dobre recenzje.

Już teraz możesz mieć własną płytę Malchus – Dom zły.  Zapraszamy >>>

 

Lumen - Błogosławieni czystego serca

Istniejący już od wielu lat zespół Lumen powraca! Tym razem połączył siły z chórem Ruchu Czystych Serc, by nagrać płytę “Błogosławieni czystego serca”. Fani spokojniejszych rytmów będą zadowoleni. Na krążku znajdziecie też partie wyśpiewane przez Asię Konieczny (Zespół 33) oraz rapera Zetaigreka (Wyrwani z Niewoli). Pomiędzy piosenkami znajdziemy modlitwę i medytację zainspirowaną teologią ciała wg. św. Jana Pawła II.

Już teraz możesz mieć własną płytę Lumen & RCS – Błogosławieni czystego serca. Zapraszamy >>>

 

HIOB - 33 kroki i 12/12Na czas karnawału (i nie tylko) polecamy też najnowszy krążek krakowskiego rapera Hioba – “33 kroki i 12/12” to 11 kawałków, które poruszą każdego. Do tańca i do modlitwy. Płyta przynosi powrót do korzeni. Więcej śpiewu, więcej gitar i nieco reggae. Album to podsumowanie 34 lat życia. Rapowane kawałki coraz częściej przeplata śpiew i żywe instrumenty.

Już teraz możesz mieć własną płytę Hioba – 33 kroki i 12/12.  Zapraszamy >>>

 

Arka Noego - PetardaNa koniec naszego zestawienia nowości polecamy ostatnią płytę Arki Noego – “Petarda”, która jest swoistym ewenementem na polskim rynku. To już kolejne pokolenie dzieciaków pod wodzą Roberta “Litzy” Friedricha. Tym razem jest bardzo dynamicznie, rockowo i radośnie. Nie bez znaczenia jest zapewne fakt, że grupa nagrywała w tym samym studio Custom 34, co Luxtorpeda.

 

Zapraszamy też do naszych promocji – jeszcze tylko do 31 stycznia możecie kupić 31 tytułów nawet o 50% taniej! Kup już teraz >>>