Mikołajki w Dobrym Miejscu – film “Miłość z Netu” już w niedzielę!

Mikołajki w Dobrym Miejscu – film “Miłość z Netu” już w niedzielę!

2 grudnia, 2015 Wyłącz przez mateo

PLAKAT_milosc_z_netu_DOBRE_MIEJSCEDobra propozycja na mikołajki. „Miłość z netu” to niezwykle urocze, szczere i humorystyczne spojrzenie na randki online. To piękna historia o tym, że Boski plan jest idealny, nawet gdy nasz profil randkowy nie. Już w niedzielę (6 grudnia) o 15.30 w Dobrym Miejscu w Warszawie będziemy mogli zobaczyć kolejny film. Bilety tradycyjnie w najlepszej cenie – 10 zł.

 

Gwyneth Hayden ma wszystko oprócz chłopaka. Szuka go na chrześcijańskim portalu randkowym, chociaż sama jest ateistką. “Miłość z netu” to świetna komedia romantyczna. Jej główna bohaterka, (Lacey Chabert, “Wredne dziewczyny”) jest trzydziestokilkuletnią szefową marketingu u szczytu kariery.

 

Szukaj dobrych filmów na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Ma szafę pełną najlepszych ciuchów, wymarzone mieszkanie i wspaniałych przyjaciół. Brakuje jej tylko ukochanego mężczyzny. Pod wpływem chwili tworzy swój profil na portalu randkowym dla ludzi z wartościami, mając tym samy nadzieję na znalezienie tego Jedynego. Niestety, próby zaimponowania wymarzonemu mężczyźnie (Jonathan Patrick Moore) kończą się fatalnie, gdy ten dowiaduje się o jej “fałszywej wierze”. Pozbywając się złudzeń, Gwyneth dostrzega, jak powierzchowne, pełne sztuczności i udawania jest jej życie. Prowadzi ją to do nawiązania prawdziwej relacji z tym Jedynym. On jest odpowiedzią na najgłębsze pragnienia jej serca i prawdziwą Miłością.

 

Gwyneth Hayden błyszczy na ekranie, a wspomagająca ją obsada rozśmiesza widza do łez.

 

DOBRE MIEJSCE, ul. Dewajtis 3, wejście B; Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, 6 grudnia 2015 (niedziela) o godz. 15:30 we wspomnienie św. Mikołaja. Bilety w cenie 10 zł do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie na godzinę przed seansem. Więcej info na:  www.dobremiejsce.org