Premiera płyty Jednego Serca Jednego Ducha 2015

Premiera płyty Jednego Serca Jednego Ducha 2015

18 października, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Moc nowości na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dzisiaj w Rzeszowie odbywa się promocja płyty Jednego Serca Jednego Ducha 2015. Album jest już w sprzedaży na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Na płycie można usłyszeć m.in takich artystów jak Beatę Bednarz, Kasię Blat, Kasię Bogusz, zespół New Life’m, Lidię Pospieszalską, Poldka Twardowskiego, Pawła Duszę, Agnieszkę Cudzich oraz aktora Dariusza Kowalskiego recytującego poezję Cypriana Kamila Norwida. Koncert Jednego Serca Jednego Ducha odbył się już dwunasty raz w Rzeszowie na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ. Zgromadził on w parku Sybiraków tysiące osób, które w Boże Ciało przyszło uwielbiać Pana Boga.

 

 

„- Chcecie posłuchać dobrej muzyki ?- Taak!!!- To sobie zagrajcie sami! Bo człowiek naprawdę może być szczęśliwy tylko wtedy, gdy sam coś tworzy własnymi rękami.” – W ten sposób, każdego roku w Boże Ciało Jan Budziaszek zaczyna koncert Jednego Serca Jednego Ducha.

 

Zobacz inne płyty Jednego Serca Jednego Ducha na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha stał się inspiracją dla zorganizowania koncertów Uwielbienia w wielu miastach Polski. Jeden z największych koncertów muzyki chrześcijańskiej w Europie można obejrzeć na www.tv-trwam.pl Informacje o promocji albumu można znaleźć na Fb