Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 63.

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 63.

18 października, 2015 Wyłącz przez m.guzek

Złota Dziesiątka Radia WarszawaW 63. notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór Triangulacja – Magda.leny Frączek. Na podium również pojawiły się: Viola Brzezińska oraz Mietek Szcześniak & Krzysztof Herdzin. Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy w najbliższy czwartek o 12.00. Istnieje możliwość oddania trzech głosów (trzy utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl. 

 

Lista 63.

1.Magda.lena Frączek – Triangulacja
2.Mietek Szcześniak & Krzysztof Herdzin – Lovely Day
3.Viola Brzezińska – Róża
4.Jerzy Mamcarz – Lustrum
5.Arete – Wiosną żyj
6.Gospel Rain – Nowe imię
7.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
8.NiemaGOtu – nie mądrość tego świata (Marana tha!)
9.o.Łukasz Buksa – Radość
10.Piotr Pawlicki – Bo kocham

p1. Poldek Twardowski – Wierzę Tobie
p2. El Camino – Zanim
p2. New Day – Pod prąd

 

POLECAMY

 

FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Piąty Festiwal Chrześcijańskie Granie (27-28 listopada) zapowiada się nader ciekawie. Uwielbienie (poprowadzi Zespół 33), spotkania panelowe (muzyczne, medialne i wydawnicze), wybór Premiery Roku 2015 i ogłoszenie najlepszego teledysku 2015. „Chcemy pokazać to co najciekawsze w muzyce granej przez chrześcijan – zapowiadają organizatorzy. Na pewno nie będzie nudy! Zaproszenia są już do zdobycia przez stronę: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Jak co roku rozdane zostaną Złote Krążki 2015 – tym razem za Premierę Roku oraz za Teledysk 2015. Lista zespołów, które zagrają, zostanie ogłoszona w połowie października, a teledyski wybiorą w plebiscycie internauci. Do 30 września zespoły mogły zgłaszać utwory, spośród których zostanie wyłonionych pięć piosenek, które zostaną zagrane podczas koncertu galowego i będą miały szansę zdobyć tytuł Premiery Roku 2015!

“Chcemy pokazać totalne nowości, których jeszcze nikt nie słyszał. Udowodnimy, że muzyka z dobrym przekazem jest ciekawa i różnorodna” – mówi Michał Guzek z fundacji Chrześcijańskie Granie, organizator Festiwalu.

Festiwal Chrześcijańskie Granie od pięciu lat pokazuje najciekawsze zespoły roku. Niekoniecznie najbardziej znane. Od początku wręczane są Złote Krążki – nagrody Chrześcijańskiego Grania. Chociaż formuła festiwalu była co roku nieco inna – to niezmiennie cel jest jeden – promocja muzyki z dobrym przesłaniem i ewangelizacja.
Na scenach festiwalowych dotychczas wystąpiły takie zespoły jak: Love Story, Arkadio, StronaB, El Camino, Twoje Niebo, Hiob, Porozumienie, PANdamusic, Kanaan, Zespół 33, Zetaigreka/Wyrwani z niewoli, magda.lena frączek, Frenchman i inni.

W tym roku festiwal będzie trwał dwa dni. W piątek 27 listopada spotkamy się na otwartym dla wszystkich uwielbieniu, prowadzonym przez Zespół 33, a w sobotę od rana odbędzie się Muzyczny Salon Festiwalowy – gdzie spotkają się pasjonaci muzyki, wydawcy, managerowie oraz sami artyści, by rozmawiać o rynku muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Wieczór będzie należał do Koncertu Premier (wstęp za zaproszeniami – jak je zdobyć dowiecie się poniżej) oraz Debiutu 2015 – zespołu Soudarion.

 

PROGRAM 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie:

Piątek, 27 listopada:

18.30 – Uwielbienie z zespołem 33; Miejsce: Kaplica Domu Rekolekcyjnego-Formacyjnego, ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A, wstęp WOLNY

Sobota, 28 listopada:

Salon Festiwalowy – spotkanie dotyczące polskiej muzyki chrześcijańskiej. Dokładne informacje już niebawem. Zgłoszenia: fundacja(at)chrzescijanskiegranie.pl. Wydarzenie odbędzie się w godzinach porannych; Miejsce: Sala św. Józefa, Dom Rekolekcyjno-Formacyjny, ul. Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A, wstęp WOLNY

17:00 – Koncert Premiery – pięć najlepszych premierowych utworów powalczy o nagrodę Złoty Krążek w kategorii: Premiera Roku 2015; Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A. Wstęp za ZAPROSZENIAMI.

19:00 – koncert Debiutu 2015 – Soudarion; Miejsce: Aula bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Dewajtis 3; Budynek: KCK Dobre Miejsce – wejście A. Wstęp za ZAPROSZENIAMI

 

Zaproszenia / Bilety
Jeśli chcecie zdobyć zaproszenie na festiwal to wystarczy wpłacić dobrowolną wpłatę na konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe.festiwal [ilość osób]). Może być to 20, 50 albo 100 zł. Wydrukuj potwierdzenie i odbierz zaproszenie już od 2 listopada w sklepie Chrześcijańskie Granie przy Dewajtis 3 w Warszawie.

 
Wspieraj nas!
Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz do nas! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja(at)chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481. Możesz bezpośrednio dokonać wpłaty na nasze konto:46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

Kolejne informacje będą pojawiały się sukcesywnie na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl oraz na www.chrzescijanskiegranie.pl