Pokój i dobro nad Wisłą już w niedzielę! o. Łukasz Buksa OFM zagra koncert w Krakowie

Pokój i dobro nad Wisłą już w niedzielę! o. Łukasz Buksa OFM zagra koncert w Krakowie

2 października, 2015 Wyłącz przez mateo

buksa_plakatPokój i dobro nad Wisłą. Śpiewający franciszkanin zaprasza na Rynek Główny w Krakowie – 4 października 2015 o 17.00 zagra tam koncert połączony z premierą teledysku do kawałka z płyty “Możesz coś więcej!”. Wstęp wolny. Polecamy!

 

„Pokój i dobro” to drugi po utworze „Życie” singiel z płyty „Możesz Więcej”, który doczekał się wersji wideo. W nagraniu wziął udział Arkadio, jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Ujęcia do klipu zrealizowano w Krakowie, mieście, w którym na co dzień pracuje franciszkanin.

 

Po uroczystej projekcji teledysku o. Łukasz Buksa OFM nie zdejmując habitu zagra koncert. W samym sercu Krakowa zabrzmią utwory z płyty „Możesz Więcej”. Więcej szczegółów w naszym serwisie koncertowym >>> lub poniżej…

 

Niedzielna premiera i koncert będzie okazją do spotkania wszystkich zaangażowanych w prowadzoną od zeszłej jesieni akcję „Obudź się! Możesz Więcej!”. Zapraszam młodzież gimnazjalną i uczniów szkół średnich. To właśnie dla nich powstała płyta, z której pochodzi utwór „Pokój i dobro”. – zachęca o. Łukasz. Mam nadzieję, że tego wieczoru nie zabraknie na sali rodziców, którzy od początku wspierają stworzoną przeze mnie inicjatywę. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego terminu premiery niż uroczystość Świętego Franciszka, założyciela zakonu franciszkanów i tego, który jako pierwszy podkreślał jak ważny jest „Pokój i dobro”. – dodaje.

 

Również w niedzielę, o godzinie 20:00, teledysk zostanie udostępniony na kanale o.Łukasza Buksy na portalu YouTube (https://www.youtube.com/user/lukaszbuksa). Tego samego dnia uruchomione zostaną 2 nowe konta franciszkanina w mediach społecznościowych: Snapchat i Twitter. Pierwszy będzie służył do komunikacji z młodzieżą, której dedykowany jest autorski projekt ewangelizacyjny „Obudź się! Możesz Więcej!”. Drugie konto powstało z myślą o dorosłych odbiorcach rekolekcji prowadzonych przez franciszkanina.

 

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Koncert pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

koncertTY_banner2_750-100