Grajmy Chrześcijańskie Granie – konkurs!!!

Grajmy Chrześcijańskie Granie – konkurs!!!

1 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

grajmy_konkurs_foto_bezpatr_DRUGIE

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Grajmy Chrześcijańskie Granie! Wyłonimy najciekawsze zdjęcie pokazujące działalność grup muzycznych w ramach salek muzycznych.Czekamy na zdjęcia z prób, koncertów, spotkań ukazujące działalność chórów, scholi, a przede wszystkim zespołów grających muzykę chrześcijańską.

 

 

Na zdjęcia czekamy do 30 września pod adresem:chrzescijanskiegranie@gmail.com. Najciekawsze prace znajdą się na specjalnej wystawie, a sfotografowany zespół wystąpi w audycji GospelBox. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce podczas V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Organizatorem konkursu jest Dobre Miejsce, Chrześcijańskie Granie i GospelBox.

 

 

Akcja “Grajmy Chrześcijańskie Granie” powstała w 2014 roku. Od tego czasu poprzez stronę www.grajmy.chrzescijanskiegranie.pl odbywa się promocja salek muzycznych. Powstała mapa z miejscami, gdzie młodzi muzycy mogą pograć i spotkać życzliwych ludzi. Do akcji włączyli się muzycy tacy jak: Arkadio, Magda.lena Frączek, Klaudia Grabek ze StronyB czy też zespół Albo i Nie. Swoje poparcie dla inicjatywy wyrazili m.in. Abp Stanisław Gądecki – przewodniczący KEP oraz Bp Grzegorz Ryś – przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy KEP.W październiku 2014 odbył się Festiwal Chrześcijańskie Granie, który promował akcję.

 

 

Patroni medialni pierwszej edycji konkursu fotograficznego “Grajmy Chrześcijańskie Granie”: Lista z Mocą, Muzyczne Dary, Radio Głos, Radio I, Radio Warszawa, Radio Niepokalanów, Radio Victoria, Radio Anioł Beskidów, Radio RDN Nowy Sącz, Radio RDN Małopolska, KDM.pl, KMDM.pl, Koncerty.chrzescijanskiegranie.pl, Grajmy.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Regulamin

1.Organizatorem konkursu jest Chrześcijańskie Granie, Dobre Miejsce i GospelBox.
2.Konkurs ma na celu ukazanie działalności chórów, scholi, a przede wszystkim zespołów grających muzykę chrześcijańską w salkach muzycznych.
3. Uczestnikiem konkursu może być pojedyncza osoba.
4. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać co najwyżej trzy prace.
5. Prace na konkurs można nadsyłać od 1 czerwca do 30 września 2015 roku.
6. Prace powinny zawierać zdjęcie z podpisem lub komentarzami.
7. Wszystkie zdjęcia i tekst muszą być autorstwa uczestnika nadsyłającego pracę na konkurs.
8. Praca może być zapisana w następującym formacie. Zdjęcia – każde w osobnym pliku JPEG o wielkości do 500 KB i rozdzielczości maksymalnej 1024×768 punktów. Tekst – w pliku tekstowym (kodowanie polskich liter wg standardu ISO-8859-2 lub UTF-8, wyjątkowo – Windows 1250) albo w pliku MS Word, albo OpenDocument;
9. Prace należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres chrzescijanskiegranie@gmail.com najlepiej w postaci spakowanego załącznika (jeden plik zip). W treści e-maila należy podać swoje imię i nazwisko (ewentualnie pseudonim), adres zamieszkania, parafię oraz krótką informację o zdjęciu.
10. Po otrzymaniu e-maila z pracą i stwierdzeniu kompletności podanych danych oraz załączników organizator prześle potwierdzenie otrzymania pracy.
9. W przypadku korekty pracy lub jej wycofania z konkursu, należy dokonać tego wysyłając mail z tego samego adresu, co pierwszy list ze zgłoszeniem pracy. Listy wysłane z innych adresów lub wskazujące na podszycie się pod nadawcę nie będą rozpatrywane, o czym organizator może poinformować e-mailem.
10. Rozwiązanie konkursu nastąpi w listopadzie 2015 r. poprzez wybranie przez komisję oceniającą najlepszych prac oraz publikację wyników na www.chrzescijanskiegranie.pl.
11. W skład komisji oceniającej wejdą eksperci wybrani przez organizatora konkursu.
12. Komisja ustala tryb swojej pracy i może obradować wymieniając uwagi drogą elektroniczną. Nie jest konieczne zebranie wszystkich członków fizycznie w jednym miejscu i czasie.
13. Podanie ostatecznych wyników konkursu planowane jest na ostatni tydzień listopada 2015.
14. Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody.
15. Regulamin może ulec zmianie.