Arkadio na pierwszym miejscu listy Muzyczne Dary!

19 czerwca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Nowosądecki raper Arkadio na pierwszym miejscu prestiżowej listy przebojów Muzyczne Dary! Muzyk po siedmiu tygodniach wspiął się na pierwsze miejsce, pokazując, że muzyka inspirująca jest w cenie. Utwór “Ile znaków” (feat. Frenchman) pochodzi z trzeciej płyty artysty “Najlepsze przed nami”. Arkadio wykonuje hip-hop z dobrym, pozytywnym przekazem. Muzyką potwierdza swoją postawę życiową człowieka, który działa i nie uznaje wymówek. Jego utwory dają nadzieję młodym ludziom, że można żyć pasją, a wszystkim dają pozytywną energię. Jakość i trafność przekazu potwierdzili już ludzie głosujący na niego w plebiscycie Płyta Roku 2011 Chrześcijańskiego Grania, w którym płyta “Najlepsze przed nami” zajęła pierwsze miejsce i tym samym stała się Płytą Roku. Muzyczne Dary są emitowane w wielu stacjach radiowych w całym kraju, a także za granicą.

 

 

W trakcie listy Muzyczne Dary był także nasz akcent- Michał Guzek ze sklepu Chrześcijańskie Granie zaprosił na: Festiwal Nowe Spojrzenie, który odbędzie się 23 czerwca w Bydgoszczy oraz zespoły do do konkursu Debiuty 2013.

 

Zapraszamy na stronę listy Muzyczne Dary: www.muzycznedary.pl – na niej ostatnie notowania, archiwum listy i możliwość głosowania!

 

[youtube]http://youtu.be/8nYcKUMMLuI[/youtube]