Ukryty utwór o wyznaniu wiary na płycie Arkadio

Ukryty utwór o wyznaniu wiary na płycie Arkadio

17 grudnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

rób to co kochaszPo przesłuchaniu dwudziestu utworów następuje minuta ciszy. Co ukryte jest po niej? To bonus, który znaleźli tylko nieliczni koneserzy tego typu “smaczków” dodanych do płyty. Utwór jest inspirowany wyznaniem wiary. „Niech ludzie wiedzą, niech to dotrze do wielu, to moje CREDO, więc słuchaj Izraelu…”

 

Płyta „Rób to co kochasz”, to kompilacja tekstów o marzeniach, pasjach i talentach, ubogaconych o różnorodne klimaty muzyczne. Temat zaangażował takich muzyków jak: Darek (Maleo) Malejonek, Wigor (MOR W.A.), Frenchman i wielu innych. Krążek, który ukazał się 22 maja 2013 roku owocował w kilkadziesiąt koncertów, spotkań i warsztatów na terenie całego kraju. Sukcesywnie zapełnia się także terminarz na 2015 rok. Artysta ze swoim projektem odwiedzi m.in. polonie w Londynie i innych miastach w Anglii.

 

POSŁUCHAJ UTWORU:

 

 

Płytę Rób to co kochasz kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

„Rób to co kochasz” to także akcja społeczna, do której przyłączyli się m.in. Kamil Bednarek, CeZik, czy Aleksander Beta. Arkadio ma na celu zaangażowanie słuchaczy do konkretnego rozwoju w swoim życiu. Wykorzystując utwory z płyty oraz materiały filmowe z akcji stworzył bogatą konferencje kierowaną do każdego, kto chce „czegoś więcej od życia”. Całość projektu opisana jest na stronie artysty http://www.arkadio.pl

 

 

Obecnie Arkadio pracuje nad swoją kolejną płytą, która została napisana podczas pięciodniowych rekolekcji ignacjańskich w ciszy. To będzie FUNDAMENT drogi RTCK – zdradza tajemniczo artysta. Premiera przewidziana jest na drugi kwartał 2015 roku.