Arkadio – premiera płyty 1.10.2011

7 września, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Marcin Pospieszalski (New Life M), Frenchman,Fabian Błaszkiewicz SJ (DJ Fabbs), Normano (KropkaNadi, ZPTU) – to goście na trzeciej płycieArkadia. „Najlepsze przed nami” jest autorską opowieścią o chrześcijaninie z krwi i kości, który  potrafi walczyć, powiedzieć swoje, jest konkretny i mięsisty.Patronem medialnym płyty jest sklep Chrześcijańskie Granie.

 


Autor zaprosił do nagrań wybitnych twórców chrześcijańskich, razem pokazują konkretne przykłady wierzących, a jednocześnie interesujących i inspirujących ludzi.Na płycie znajdziemy fascynujące historie nawrócenia Nicky Cruza i Briana Welcha.Rap – to muzyka, którą szczególnie lubią ludzie młodzi, szukający ideałów, swojej drogi Ŝyciowej. Dzięki takim muzykom, jak Arkadio, mogą słuchać swojej ulubionej muzyki i nasycać się pozytywnym przesłaniem.

Do wielkiej walki, być moŜe największej w życiu przygotowuje się Tomek Adamek. Czeka go walka o mistrzostwo świata. Z tej okazji powstał utwór zagrzewający do walki i zachęcający do dopingu. „Prawdziwy sukces/ Tomasz Adamek” jestwynikiem wspólnych ideałów boksera i rapera. Adamek chciał mieć bit, który zagrzewa do walki i ma podłoże chrześcijańskie. Utwór bardzo się bokserowi podoba i z ochotą firmuje go swoim nazwiskiem.

 

[youtube]d3ymPRieMYY[/youtube]