RÓB TO CO KOCHASZ! Nowy projekt ARKADIO!

23 kwietnia, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Projekt RÓB TO CO KOCHASZ to akcja skierowana głównie do młodych (uczniowie starszych klas liceum, studenci), która ma na celu zachęcić młodych, aby w swoich wyborach przyszłej pracy kierowali się drogą swoich talentów i pasji, a nie oczekiwań środowiska, sondaży itd. Aby uwierzyli, że naprawdę można w życiu robić to, co się kocha, żyć z tego oraz dzięki temu być szczęśliwym!

 

Cały projekt Rób to co kochasz – to inicjatywa młodego muzyka Arkadio, który parę lat temu sam przeszedł znaczącą przemianę i odważył się żyć swoimi pragnieniami i talentem. Dziś to szczęśliwy facet, który robi to co kocha, studiuje dziennikarstwo, właśnie się ożenił i ma jedne cel: inspirować innych, aby odważyli się iść za głosem swoich pragnień! W jego ustach nie brzmi to jak pusty frazes, ale zaproszenie do ciężkiej pracy, która jednak się opłaca.

 

Akcję promują: Kamil Bednarek, Cezik, Aleksander Beta (Mistrz Polski judo), Dominika Staniewicz (specjalista rozwoju zawodowego) i Artur Bocheński (lektor, aktor).

 

 

Cały projekt zdecydowała się wesprzeć firma West Hill przygotowując specjalną wersję testu Talent Reflekt o umiejętnościach i predyspozycjach zawodowych. Ten specjalistyczny test będzie za darmo dla uczestników akcji. Merytoryczną kwestię drogi do Rób to co kochasz dla młodych opracowuje firma szkoleniowa Pure Profit.

 

Projekt składa się z:
akcji społecznej, którą wspierają znane postaci świata sportu, muzyki, telewizji, które w swojej pracy realizują swoje autentyczne pasje i talenty i opowiedzą w krótkich filmikach o jednym z kroków dochodzenia do tego stanu. Będą oni także jurorami w konkursie talentów.
konkursu talentów dla młodych, w którym uczestnicy przesyłają krótkie filmiki prezentujące ich unikalny talent/pasję, który realizują na co dzień. 7 autorów zwycięskich filmików wystąpi razem z Arkadio w teledysku do piosenki “Rób to co kochasz”
trasy koncertowej Rób to co kochasz Arkadio promującej utwory z nowej płyty
płyty “Rób to co kochasz“. Na płycie oprócz Arkadio pojawią się Wigor z Mor.W.A, Frenchman, Darek Malejonek i inni.

 

PREMIERA: 22 MAJ 2013

 

Strona akcji:
www.robtocokochasz.pl

 

fanpage akcji:
https://www.facebook.com/RobToCoKochasz