Poison – premiera nowego teledysku “Choćby nam mówili”

Poison – premiera nowego teledysku “Choćby nam mówili”

16 grudnia, 2014 Wyłącz przez mateo


Premiera nowego teledysku Poisona do utworu „Choćby nam mówili” zapowiadającego nową płytę. Opowiadam autentyczna historia narkomana, który dzięki bożej interwencji kończy z nałogiem. W połączeniu z bitami Zdolnego dają naprawdę ciekawy efekt.

 

Nadchodząca płyta rapera będzie nosiła tytuł „Szepty Sumienia”. Znajdzie się na niej 10 utworów. Zdaniem Poisona, nowy krążek, na tle jego dawnych produkcji, wyróżni się dużo wyższym poziomem. Za jego muzyczną część odpowiadają RoyalSoundProduction oraz ZDOLNY, którego bity można usłyszeć m.in. na płytach Tau oraz w remixie piosenki Magda.leny Frączek. Żywych brzmień dostarczył Adam Krasuski (gitara, bas, klawisz). Nowa jakość w twórczości Poisona ma się przejawiać nie tylko w tekstach i muzyce, ale również w pomysłowych i dopracowanych pod każdym względem teledyskach. Za ich produkcję artysta odpowiada osobiście. Nie tylko je montuje, ale jest również autorem zdjęć i scenariuszy.

 

Poisona można posądzić o brak dobrych manier, ale nigdy o gołosłowność.  Z czasów swojej młodości doskonale pamięta osiedle, ekipę, melanże, rozboje i smak ciężkich narkotyków. Jak twierdzi, swoją wewnętrzną przemianę zawdzięcza wyłącznie Bogu. Zajmuje on najważniejsze miejsce zarówno w jego życiu, jak i twórczości.

za: mat.prasowe