Dzień Papieski 2014 – program (Warszawa)

Dzień Papieski 2014 – program (Warszawa)

10 października, 2014 Wyłącz przez m.guzek

plakat dzień papieskiZa serwisem www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl podajemy program XIV Dnia Papieskiego, który już w niedzielę 12 października odbędzie się w całej Polsce. Na stronie Chrześcijańskiego Grania informujemy o wydarzeniach, które odbędą się w Warszawie.

 

PROGRAM:

9:00 – 14:30 – Miasteczko rodzinne przy Parafii p.w. Św. Andrzeja Boboli. Stypendyści przygotują gry i zabawy dla dzieci, na które serdecznie zapraszają.

 

12:00 – happening w wykonaniu stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” po Mszy Świętej o 10.30 w Kościele Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Przemarsz stypendystów wraz z warszawskimi rodzinami. Happening zostanie zakończony modlitwą za polskie rodziny na Placu Piłsudskiego przy Krzyżu Papieskim. Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi.

 

15:30 – „Apel Modlitewny Miasta Warszawy z Ojcem Świętym.” – Koncert galowy Dnia Papieskiego. Miejsce: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego al. Komisji Edukacji Narodowej 101 w Warszawie (metro Stokłosy). Artyści zaprezentują repertuar złożony z ulubionych pieśni Papieża Polaka. Zaśpiewają: Irena Santor, Alicja Majewska, Anna Wyszkoni, Olga Szomańska, Natalia Niemen, Ryszard Rynkowski, Zbigniew Wodecki, Paweł Kukiz i Mietek Szcześniak, wstęp wolny (Transmisja telewizyjna w TVP1 i TVP Polonia)

 

Warto zobaczyć: IV Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa  – kup bilety na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Za: www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl